Strona główna / Lokalne / TURNIEJ majowy z okazji 60-cio lecia Klubu FLOTA Świnoujście

TURNIEJ majowy z okazji 60-cio lecia Klubu FLOTA Świnoujście

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować wszystkich mieszkańców Świnoujścia jak i przebywających w naszym mieście turystów, że w najbliższy poniedziałek tj.  (01.05.2017 r.) w godzinach 10:00 – 14:00, na głównej murawie boiska trawiastego OSiR przy ul. Matejki 22, odbędzie się turniej zorganizowany przez Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście w kategoriach wiekowych:

turniej MŁODZIKÓW (dzieci do lat 9-ciu), zespoły 10-cio osobowe (1+5),

turniej TRAMPKARZY (dzieci do lat 13-tu), zespoły 10-cio osobowe (1+5).

Turniej ten/wydarzenie zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż oprócz drużyny Morskiego Klubu Sportowego FLOTA Świnoujście swój udział potwierdziły w I-ej kategorii wiekowej  5 zespołów, natomiast w II-ej kategorii aż 7.

Serdecznie zapraszamy wszystkie DZIECI, rodziców, kibiców, mieszkańców Świnoujścia oraz turystów przebywających w naszym mieście do wspólnego KIBICOWANIA J młodym piłkarzom J.

Również w tym samym dniu w godzinach 15:00 – 17:00, na sztucznym boisku OSiR przy ul. Matejki 17A, odbędzie się turniej zorganizowany przez Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście w kategorii „OPEN”.

Również i on zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż oprócz drużyny Morskiego Klubu Sportowego FLOTA Świnoujście swój udział potwierdziło 7 zespołów.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego KIBICOWANIA J.

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.