Strona główna / Hobby / „Fajne Babki” na parkrunie

„Fajne Babki” na parkrunie

Każdy kto dzisiaj zrezygnował z parkrunowego biegania ma co żałować. Na uczestników po biegu czekała słodka niespodzianka od cukierni „Fajne Babki”, a biegową rozgrzewkę poprowadził trener MKL „Maraton” Janusz Walkowiak. Deszcz kwietniowy zmoczył wszystkich, ale tylko na początku, z każdą minutą było lepiej a na koniec pokazało się słońce. Ubłoceni od stóp do głów, prowadzeni przez rower bezpieczeństwa – Leszka Konopińskiego równie brudnego, a może i bardziej, meldowali się na mecie kolejni zawodnicy.

Panowie:
1. Zawodnik z Rostock
2. Kamil Stępień 19:24
3. Mikołaj Antkowiak 20:25.
Panie:
1. Monika Murawska 25:09
2. Małgorzata Śliwińska 25:25
3. Klaudyna Małocha 25:48
Wśród 45 uczestników parkrun gościł 5 osobową reprezentację męską z Rostock, biegaczy z Laufmützen Usedom, 9 osób rozpoczęło swoją przygodę z parkrunem, a 10 poprawiło swoje dotychczasowe rekordy.
Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/
Wspaniałą, pyszną niespodziankę przygotowały dziewczyny z cukierni „Fajne Babki”. Paulina Piekarska przyniosła trzy wielkie torby pełne pięknie zapakowanych, pysznych owsianych ciastek z różnymi dodatkami.  Na wszystkich kończących bieg czekała Martyna Szysz serwując własnoręcznie zaparzoną i nalaną herbatkę i częstowała ciasteczkami. Zespół parkrun dziękuje sponsorom: Hotelowi „Trzy Wyspy”, Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „HOL” im. Jurka Dobrowolskiego w Świnoujściu oraz „Uzdrowisku Świnoujście”, Bieg przygotowało 14 wolontariuszy dla których każda pogoda jest dobra. Kolejny bieg 06.05. 2017 w sobotę o godz. 9.00, warto przybyć wcześniej o 8.45 i wziąć udział w rozgrzewce.

Zobacz również

Nie będzie startował, a w Świnoujściu powstanie nowy port masowy

23 maja w Świnoujściu rozpoczęła się 14 edycja Baltic Buisness Forum. Impreza, która  miała stać …

2 komentarze

  1. Fajnie, ale jednak mało profesjonalne jest to że nie zna się imienia i nazwiska „zawodnika z Rostoku” który wygrał bieg.

    • Zasada w parkrun jest taka, że trzeba się wcześniej (a można i po biegu) zarejestrować. Cała 5-cio osobowa grupa z Rostock tego nie zrobiła do tej pory i dlatego nie możemy, nie mając danych wpisać nazwiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.