Strona główna / Lokalne / Gdzie z dzieckiem? Te place zabaw są najlepsze!
Foto: Mariusz Basałygo

Gdzie z dzieckiem? Te place zabaw są najlepsze!

Place zabaw w Świnoujściu gwarantują mnóstwo frajdy i radości. Jesteście gotowi na podróż lokomotywą, a może chcecie wspiąć się na wielkiego dinozaura? Świnoujskie place zabaw są nowoczesne i bezpieczne. Każdy z nich różni się od siebie tematycznie. To doskonały sposób na rodzinne spędzenie czasu.

Park Chopina

Plac położony jest w otoczeniu zieleni z dala od zgiełku miasta.

Na najmłodszych czeka tu ścianka wspinaczkowa w kształcie dinozaura, koń z drewnianym siodłem, statek i samolot. Zabawki wykonane są z materiału pozwalającego na malowanie kolorową kredą. Podczas, gdy dzieci bawią się beztrosko, rodzice mogą odpoczywać na wygodnych parkowych ławkach i wsłuchiwać się w świergot ptaków. Gdzie? Park położony jest wzdłuż całej ulicy Chopina. Wejście na plac zabaw mieści się przy skrzyżowaniu z ul. Paderewskiego.

Park Zdrojowy

To jeden z nowszych placów zabaw w Świnoujściu położonych na skraju parku. Znajdziemy w nim domek ze zjeżdżalnią, zabawki do wspinaczki, tradycyjne huśtawki. Wszystkie instalacje do zabawy wykonane są z drewna, a podłoże jest piaszczyste. Otoczenie najstarszego parku w Świnoujściu daje nie tylko nieskrępowane miejsce do zabawy, ale ciszę i spokój dla rodziców. Gdzie? Plac zabaw położony jest przy  ulicy Mieszka I. Wejście do parku przy skrzyżowaniu z ulicą Jana z Kolna.

Plac zabaw przy ul. Malczewskiego

Na jednym z większych osiedli mieszkaniowych można odkryć ciekawe miejsce do rodzinnej rekreacji. Jest tu nie tylko nowoczesny plac zabaw, ale także siłownia, a nawet zabawki dla niepełnosprawnych dzieci. Jest tu lokomotywa z wagonikami, wielka siatka do wspinaczki, ustawiono kilka huśtawek, zjeżdżalnię, piaskownicę, karuzelę i instalacje do wspinaczki. Wszystko ustawiono na kolorowym miękkim podłożu. Gdzie? Plac zabaw mieści się przy ul. Malczewskiego.

Zobacz również

W Świnoujściu świętowali dzień bohaterów

18-go maja 2022 roku na placu Komendy Miejskiej PSP w Świnoujściu przy ul. Barlickiego odbył …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.