Strona główna / Lokalne / Za parkowanie na „patelni” trzeba znowu płacić

Za parkowanie na „patelni” trzeba znowu płacić

Największy parking w dzielnicy nadmorskiej jest znowu płatny. Przez całą jesień i zimę za postój nie trzeba było uiszczać opłat. Dzięki temu, zmotoryzowani, chcący samochodem przyjechać na plażę, mieli gdzie zostawić swój pojazd nie wnosząc opłat.  Od maja jednak to się zmieniło. Po raz kolejny utworzono w tym miejscu parking płatny, ale niestrzeżony. Pobierający opłaty ma utworzone prowizoryczne stanowisko z plastikowego stolika i krzesła. O konieczności wnoszenia opłat informuje regulamin na tablicy wbitej w ziemię.

Chociaż opłaty za parkowanie pobierane są od 2009 roku (w miesiącach letnich), to parking w dalszym ciągu wygląda jak z poprzedniej epoki. Zbudowany jest ze starych betonowych płyt, brakuje też śmietniczek, czy chociażby pasów ułatwiających parkowanie. W krzakach za to stoi plastikowy toi toi.

Podpowiadamy – estetyczniej będzie włączyć parking do strefy płatnego parkowania i ustawić jeden parkomat.

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Jeden komentarz

  1. Panie redaktorze, chyba lepiej jak sobie zarobi mały przedsiębiorca że Swinoujscia niż jakaś zewnętrzna firma z Warszay lub Poznania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.