Strona główna / Lokalne / Cejrowski: „Tunel w Świnoujściu to przekręt. Za te pieniądze można postawić 3 mosty”

Cejrowski: „Tunel w Świnoujściu to przekręt. Za te pieniądze można postawić 3 mosty”

Wojciech Cejrowski na antenie Radia Koszalin ma swój autorski przegląd prasy. Wspólnie z redaktorem Andrzejem Rudnikiem komentują bieżące doniesienia prasowe.  Tym razem dyskutowano o budowie tunelu w Świnoujściu. Według podróżnika, koszt tunelu jest zdecydowanie za drogi, a poza tym zamiast budowy tunelu można by wybudować trzy mosty. Pomysłów na poprawę komunikacji pomiędzy wyspami Wolin i Uznam, Wojciech Cejrowski ma znacznie więcej.

Zobacz również

Karsiborska przeprawa promowa stoi. Poczekamy co najmniej godzinę!

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość z powodu dużej kolejki, jaka ma miejsce z obu …

8 komentarzy

  1. Te kapcie i barki, które wpływają do Szczecina, to mogą wpływać pod średniowysoką kładką, a jak Szczecinowi i Bilfinger’owi Mars Offshore, to niech się dorzucą do wyższego mostu.
    Słaby „burmistrz”, który służy obcym i nie potrafi wynegocjować warunków dla dobra naszego miasta.

  2. ps nasza kasa ktora dajemy do unii tez idzie na cele tamtych

  3. A statki które przepływają do Szczecina to mają fruwać nad rzekomymi mostami czy co ?

  4. Za co wyżywacie się na p. Cejrowskim? przecież mówi PRAWDĘ. budowa tunelu nie ma ekonomicznego uzasadnienia w stosunku do możliwości zbudowania tańszego mostu. Problem w tym, że tunel stał się ideą fix i Możejki i Żmurkieiwcza, gdzie wbrew zdrowemu rozsądkowi parli do takiego połączenia, którego utrzymanie będzie potem kosztować mieszkańców miliony rocznie. I zamiast żłobków i przedszkoli czy szkół bedziemy kasę ładować w tunel.

  5. Co cię interesuje tunel do buszu.!!!

  6. Nie zna się na robocie wogóle, a pierdoli. Szczerze to nazywając Żmurka 'Burmistrzem’ już pokazał, że nie wie o co chodzi w całej inwestycji. Szanuję go za jego programy, ale siedzi w Arizonie i pieprzy głupoty udając mądrego. Tunel jest zaokrąglony nie dla picu – picu a z ukształtowania terenu itp. Więcej nie warto się rozwodzić

  7. Szanowałem Cejrowskiego za jego oryginalne poglądy, ale w tym „felietonie” pokazał że jest takim samym demagogiem jak ci których zwalcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.