Strona główna / Lokalne / Cejrowski: “Tunel w Świnoujściu to przekręt. Za te pieniądze można postawić 3 mosty”

Cejrowski: “Tunel w Świnoujściu to przekręt. Za te pieniądze można postawić 3 mosty”

Wojciech Cejrowski na antenie Radia Koszalin ma swój autorski przegląd prasy. Wspólnie z redaktorem Andrzejem Rudnikiem komentują bieżące doniesienia prasowe.  Tym razem dyskutowano o budowie tunelu w Świnoujściu. Według podróżnika, koszt tunelu jest zdecydowanie za drogi, a poza tym zamiast budowy tunelu można by wybudować trzy mosty. Pomysłów na poprawę komunikacji pomiędzy wyspami Wolin i Uznam, Wojciech Cejrowski ma znacznie więcej.

Zobacz również

Kurtyka zachęca do udziału w akcji “Zanocuj w lesie”

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji “Zanocuj w lesie”, a tym samym odpoczynku na łonie …

8 komentarzy

  1. Te kapcie i barki, które wpływają do Szczecina, to mogą wpływać pod średniowysoką kładką, a jak Szczecinowi i Bilfinger’owi Mars Offshore, to niech się dorzucą do wyższego mostu.
    Słaby “burmistrz”, który służy obcym i nie potrafi wynegocjować warunków dla dobra naszego miasta.

  2. ps nasza kasa ktora dajemy do unii tez idzie na cele tamtych

  3. A statki które przepływają do Szczecina to mają fruwać nad rzekomymi mostami czy co ?

  4. Za co wyżywacie się na p. Cejrowskim? przecież mówi PRAWDĘ. budowa tunelu nie ma ekonomicznego uzasadnienia w stosunku do możliwości zbudowania tańszego mostu. Problem w tym, że tunel stał się ideą fix i Możejki i Żmurkieiwcza, gdzie wbrew zdrowemu rozsądkowi parli do takiego połączenia, którego utrzymanie będzie potem kosztować mieszkańców miliony rocznie. I zamiast żłobków i przedszkoli czy szkół bedziemy kasę ładować w tunel.

  5. Co cię interesuje tunel do buszu.!!!

  6. Nie zna się na robocie wogóle, a pierdoli. Szczerze to nazywając Żmurka ‘Burmistrzem’ już pokazał, że nie wie o co chodzi w całej inwestycji. Szanuję go za jego programy, ale siedzi w Arizonie i pieprzy głupoty udając mądrego. Tunel jest zaokrąglony nie dla picu – picu a z ukształtowania terenu itp. Więcej nie warto się rozwodzić

  7. Szanowałem Cejrowskiego za jego oryginalne poglądy, ale w tym “felietonie” pokazał że jest takim samym demagogiem jak ci których zwalcza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.