Strona główna / Lokalne / 46. parkrun – Bieg Trzeźwościowy

46. parkrun – Bieg Trzeźwościowy

Zjednoczone siły parkrun Świnoujście i Stowarzyszenia Trzeźwościowego “HOL” pozwoliły w sobotę (27.05.2017) przeprowadzić parkrunowy Bieg Trzeźwościowy. Chętny nie brakowało, a i medale , statuetki i buttony piękne…
Pogoda prawie letnia z lekkim powiewem morskiej bryzy towarzyszyła imprezie. Sobotni poranek na sportowo przywitały 93 osoby biegające i chodzące z kijkami, ponad 10 psiaków, liczni kibice i jak zawsze niezawodni świnoujscy wolontariusze.

Po rozgrzewce, pod kierownictwem trenera Krzysztofa Walkowiaka – linię mety  pierwszy przekroczył dawno niewidziany Robert Derda z czasem 19:36, drugi tuż za Robertem był Remigiusz Joppek, a trzeci Krzysztof Walkowiak.

Wśród pań nie było mocnych na Karolinę Romańską 23:13, druga przybiegła Magdalena Juszczyk Bukowiecka i trzecia Laura Łagosz.

To był prawdziwy poranek rekordów, aż 34 osoby poprawiły swoje rezultaty na co być może miały wpływ czekające na mecie medale. Po raz pierwszy było z nami 9 osób, a wśród całej grupy byli goście z Krakowa, Poznania, Szczecina i z niemieckiej części wyspy Uznam.
Szczegółowe wyniki biegu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Zespół parkrun kieruje podziękowania stałym i niezawodnym sponsorom: Uzdrowisku Świnoujście, Hotelowi „Trzy Wyspy” i przede wszystkim Prezesowi Stowarzyszenia Trzeźwościowego “HOL” im. Jurka Dobrowolskieg. – Piotr Zgraja. Podziękowania również dla 15 wolontariuszy za pomoc bez których przeprowadzenie biegu nie byłoby możliwe.
A już za tydzień( 03.06.2017) Dzień Dziecka na parkrunie. Szczegóły niebawem.
Do zobaczenia!

Zobacz również

Na rondzie na Warszowie instalowane są latarnie. Będzie bezpieczniej

Informowaliśmy w tym tygodniu o fatalnych warunkach na rondzie na Warszawie. Tamtędy jeżdżą kierowcy ciężarówek …

Jeden komentarz

  1. …. a po bieganiu i tak większość z nich pójdzie na piwo, wódkę, wino, drinka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.