Strona główna / Lokalne / 46. parkrun – Bieg Trzeźwościowy

46. parkrun – Bieg Trzeźwościowy

Zjednoczone siły parkrun Świnoujście i Stowarzyszenia Trzeźwościowego “HOL” pozwoliły w sobotę (27.05.2017) przeprowadzić parkrunowy Bieg Trzeźwościowy. Chętny nie brakowało, a i medale , statuetki i buttony piękne…
Pogoda prawie letnia z lekkim powiewem morskiej bryzy towarzyszyła imprezie. Sobotni poranek na sportowo przywitały 93 osoby biegające i chodzące z kijkami, ponad 10 psiaków, liczni kibice i jak zawsze niezawodni świnoujscy wolontariusze.

Po rozgrzewce, pod kierownictwem trenera Krzysztofa Walkowiaka – linię mety  pierwszy przekroczył dawno niewidziany Robert Derda z czasem 19:36, drugi tuż za Robertem był Remigiusz Joppek, a trzeci Krzysztof Walkowiak.

Wśród pań nie było mocnych na Karolinę Romańską 23:13, druga przybiegła Magdalena Juszczyk Bukowiecka i trzecia Laura Łagosz.

To był prawdziwy poranek rekordów, aż 34 osoby poprawiły swoje rezultaty na co być może miały wpływ czekające na mecie medale. Po raz pierwszy było z nami 9 osób, a wśród całej grupy byli goście z Krakowa, Poznania, Szczecina i z niemieckiej części wyspy Uznam.
Szczegółowe wyniki biegu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Zespół parkrun kieruje podziękowania stałym i niezawodnym sponsorom: Uzdrowisku Świnoujście, Hotelowi „Trzy Wyspy” i przede wszystkim Prezesowi Stowarzyszenia Trzeźwościowego “HOL” im. Jurka Dobrowolskieg. – Piotr Zgraja. Podziękowania również dla 15 wolontariuszy za pomoc bez których przeprowadzenie biegu nie byłoby możliwe.
A już za tydzień( 03.06.2017) Dzień Dziecka na parkrunie. Szczegóły niebawem.
Do zobaczenia!

Zobacz również

Drzewo runęło na ulicę. To cud, że nikt tamtędy nie przechodził!

Porywisty powiew wiatru połamał konar na ulicy Mieszka I w Świnoujściu. Upadające drzewo uszkodziło napowietrzną …

Jeden komentarz

  1. …. a po bieganiu i tak większość z nich pójdzie na piwo, wódkę, wino, drinka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.