Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Piknik rodzinny jakiego mogą pozazdrościć mieszkańcy lewobrzeża

[ZDJĘCIA i FILM] Piknik rodzinny jakiego mogą pozazdrościć mieszkańcy lewobrzeża

Co roku na placu przy filii Miejskiego Domu Kultury w Przytorze organizowany jest piknik rodzinny. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że jest organizowany z rozmachem. A wszystko dzięki sponsorom i urzędowi miasta, którzy chętnie wspierają organizatorów, czyli Zarząd Osiedla Przytór.

Dmuchane zabawki, piłki w wodzie, darmowe lody, owoce, drożdżówki, ciasta,  kiełbaski i przeróżne mięsiwa – tego nie zabrakło podczas sobotniej imprezy integracyjnej. Oprócz tego na scenie zaprezentowali się soliści z MDK i młodzi tancerze, na macie swoje umiejętności pokazali zapaśnicy.

Pogoda w tym roku dopisała. Impreza przyciągnęła nie tylko mieszkańców Przytoru-Łunowa, ale także Warszowa, Karsiboru, a nawet lewobrzeżnego Świnoujścia, którzy w rozmowie z naszym reporterem przyznają, że na lewym brzegu miasta brakuje podobnych festynów integrujących mieszkańców.

 

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

3 komentarze

  1. A ja zwrócę uwagę na jeden fakt – tego samego dnia był również festyn na Warszowie. Niby nic dziwnego, jednakże istotny jest pewien szczegół – Zarząd Osiedla Warszów tego dnia bawił się na pikniku w Przytorze (fakt nie wszyscy z Zarządu – ale na Pewno Pani S.Marszałek i A. Krawczyk) – no tak, tam darmowe lody, dziki (chyba te, które Pan Sójka wyłowił z Warszowa), karkówka. Ale jak by tego było mało to na swoim profilu facebook ten, że Zarząd zapraszał właśnie na piknik w Przytorze a nie na ten z własnego podwórka.

  2. Widziałem ten suto zastawiony stolik dla elyty swinoujsko – przytorskiej pod namiotem, która za 30 srebrników chce oddać hektary ziemi i sprowadzić na miasto armagedon tirów i pisowskiego “sukcesu”. Wstydźcie się! ja i moi znajomi się na waszą kiełbasę nabrać nie damy!

  3. A 80 procent sponsoruje… Zarząd Morskich Portów. Nie dziwota że tyle kasy dają aby przytor o terminal kontenerowy nie krzyczał..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.