Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Piknik rodzinny jakiego mogą pozazdrościć mieszkańcy lewobrzeża

[ZDJĘCIA i FILM] Piknik rodzinny jakiego mogą pozazdrościć mieszkańcy lewobrzeża

Co roku na placu przy filii Miejskiego Domu Kultury w Przytorze organizowany jest piknik rodzinny. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że jest organizowany z rozmachem. A wszystko dzięki sponsorom i urzędowi miasta, którzy chętnie wspierają organizatorów, czyli Zarząd Osiedla Przytór.

Dmuchane zabawki, piłki w wodzie, darmowe lody, owoce, drożdżówki, ciasta,  kiełbaski i przeróżne mięsiwa – tego nie zabrakło podczas sobotniej imprezy integracyjnej. Oprócz tego na scenie zaprezentowali się soliści z MDK i młodzi tancerze, na macie swoje umiejętności pokazali zapaśnicy.

Pogoda w tym roku dopisała. Impreza przyciągnęła nie tylko mieszkańców Przytoru-Łunowa, ale także Warszowa, Karsiboru, a nawet lewobrzeżnego Świnoujścia, którzy w rozmowie z naszym reporterem przyznają, że na lewym brzegu miasta brakuje podobnych festynów integrujących mieszkańców.

 

Zobacz również

Krwiodawstwo. Nasi żołnierze oddali 30 litrów krwi dla potrzebujących saperów

Blisko 30 litrów krwi oddali żołnierze oraz pracownicy resortu obrony narodowej z 8. Flotylli Obrony …

3 komentarze

  1. A ja zwrócę uwagę na jeden fakt – tego samego dnia był również festyn na Warszowie. Niby nic dziwnego, jednakże istotny jest pewien szczegół – Zarząd Osiedla Warszów tego dnia bawił się na pikniku w Przytorze (fakt nie wszyscy z Zarządu – ale na Pewno Pani S.Marszałek i A. Krawczyk) – no tak, tam darmowe lody, dziki (chyba te, które Pan Sójka wyłowił z Warszowa), karkówka. Ale jak by tego było mało to na swoim profilu facebook ten, że Zarząd zapraszał właśnie na piknik w Przytorze a nie na ten z własnego podwórka.

  2. Widziałem ten suto zastawiony stolik dla elyty swinoujsko – przytorskiej pod namiotem, która za 30 srebrników chce oddać hektary ziemi i sprowadzić na miasto armagedon tirów i pisowskiego “sukcesu”. Wstydźcie się! ja i moi znajomi się na waszą kiełbasę nabrać nie damy!

  3. A 80 procent sponsoruje… Zarząd Morskich Portów. Nie dziwota że tyle kasy dają aby przytor o terminal kontenerowy nie krzyczał..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.