Strona główna / Lokalne / Złodzieja ruszyło sumienie. Poprosił, aby go aresztowano

Złodzieja ruszyło sumienie. Poprosił, aby go aresztowano

Niecodzienne zgłoszenie odebrał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Wczoraj przed północą zadzwonił pracownik sklepu nocnego informując, że przebywa tam mężczyzna, który oświadczył, że chce być aresztowany, ponieważ jest poszukiwany. 27-letni mieszkaniec Świdwina okazał się ścigany dwoma listami gończymi.

Minionej nocy dyżurny Komendy Miejskie Policji w Świnoujściu odebrał nietypowe zgłoszenie. Pracownik jednego ze sklepów nocnych poinformował, że przebywa tam mężczyzna, który chce, by go aresztowano, ponieważ jest poszukiwany.

– Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 27-letni mieszkaniec Świdwina mówi prawdę – jest poszukiwany za kradzieże dwoma listami gończymi wydanymi przez  sąd – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

W rozmowie z policjantami 27-latek tłumaczył, że ma już dość ukrywania się, zamierza odbyć karę i poukładać sobie życie.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście miesięcy.

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Jeden komentarz

  1. No to kozak musi być he he żeby tak samemu na siebie pojechać po całości ciężko to ogarnąć nie czaję typa w związku z jego zachowaniem !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.