Strona główna / Lokalne / Nowe Wyspy Sportu. Dziś przyjdź na plażę i na boisko. W niedzielę do muszli koncertowej

Nowe Wyspy Sportu. Dziś przyjdź na plażę i na boisko. W niedzielę do muszli koncertowej

W sobotę rozpoczęły się Nowe Wyspy Sportu. Organizatorzy na ten weekend przygotowali sprartakiadę, naukę nordic walking, a także coś dla miłośników jednośladów. Jest w czym wybierać.

Cykl wydarzeń rozpocznie się w sobotę 3.06 na plaży przy wejściu F o godz. 11.00. To znakomity moment, by wszyscy amatorsko biegający, amatorsko chodzący z kijami zrobili to wspólnie z nami w rytm muzyki, z uśmiechem na twarzy.

– Tempo dostosujemy do najsłabszych, także na pewno nam się uda – zapewniają organizatorzy.

A już o 12:45 na boisku Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Niedziałkowskiego 2 startuje wyjątkowa spartakiada. O nagrody powalczą szkoły, ale także rodzicie z dziećmi, małżeństwa, a nawet narzeczeni!

– Przygotowaliśmy wyścigi mężów i żon z taczkami, specjalny bieg nie tylko dla kobiet w szpilkach, a nawet historyczny pierwszy w mieście konkurs rzutu dorszem – zdradzają organizatorzy.

Każdy znajdzie coś dla siebie od najmłodszego, do najstarszego. Wszystko w rytm muzyki, z zabawnymi komentarzami prowadzących. Wystarczy tylko wyjść z domu i pojawić się na boisku LO – konkurencje już same Państwa do zabawy zaproszą. Wieczorem przy muszli koncertowej spotkanie z gwiazdą sportu i wspólne oglądanie sportowego „wybitnego” filmu.

W niedzielę 4.06 przenosimy się wszyscy pod nadmorską Muszlę Koncertową. Tam stworzymy specjalne miasteczko rowerowe. Będą pokazy BMX, nauka tricków na nich, tor przeszkód, a chętni będą mogli dokonać przeglądu swoich dwóch kółek. Do tego elektroniczne trenażery rowerowe – czyli wyścigi w wirtualnej rzeczywistości o tytuł mistrza Świnoujścia, dla spragnionych wrażeń nawet mini rajd rowerowy po mieście, w którym trzeba będzie odnaleźć przygotowane wcześniej punkty kontrolne. A do tego wyścigi VIP-ów oraz zawody na tandemach. Nie masz roweru – u nas go otrzymasz, masz własny przyjedź, zrobimy przegląd i będziesz mógł na nim uczestniczyć w konkurencjach sprawnościowych.

Kolejne czerwcowe weekendy to …. wyjątkowo zaskakujące odmiany sportu na plaży i w okolicach Muszli Koncertowej – część z nich zaprezentowana zostanie po raz pierwszy, a spróbować swoich sił będzie mógł w nich każdy. W sobotę 10.06 także historyczny wyścig na plaży samolotów zrobionych z papieru, siatkówka tradycyjna, ale też z odmianami nieznanymi fitness i ze sternikiem. Wreszcie turniej plażowej piłki nożnej., a nawet rodzinne szukanie skarbów ukrytych w piaskach plaży.  Dzień później m.in. ogromne warcaby, Chińczyk z ludźmi zamiast pionków a nawet, uwaga, „zimowy curling”.

Wystarczy tylko wyjść z domu, zabrać rodzinę i na pewno każdy odnajdzie coś dla siebie. Do odważnych i uśmiechniętych świat należy.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.