Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Podsumowanie sezonu żaków i orlików MKS Flota

[ZDJĘCIA] Podsumowanie sezonu żaków i orlików MKS Flota

W dniu 4 czerwca bieżącego roku najmłodsi piłkarze Morskiego Klubu Sportowego Flota pod opieką trenera Krzysztofa Słowińskiego, w ramach podsumowania sezonu piłkarskiego w grupie żaków i orlików, obchodzili swoje święto razem z Fundacją Koni-Czyny Stajnia Podkowa w Świnoujściu przy ul. Krzywej. W imprezie wzięło udział czterdzieścioro dzieci w tym troje zaproszonych z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej (dom dziecka), oraz rodzice najmłodszych piłkarzy Floty. Największą atrakcją dla najmłodszych była przejażdżka na koniach oraz pieczenie kiełbasek na ognisku(ufundowanych przez West Baltic Resort).Podczas trwania imprezy  przygotowano szereg atrakcji, w tym liczne konkursy z nagrodami oraz loteria fantowa. Mamy przygotowały oczywiście słodki poczęstunek. Zadowolenie i uśmiechy na twarzach dzieci były bezcenne. Podczas ogniska podsumowano udział dzieci w turniejach. Najbardziej wyróżniającym  się sportowo oraz pod względem zachowania zawodnikom wręczono nagrody. Na zakończenie każdy mały zawodnik otrzymał klubowy proporczyk.

Rozstrzygnięto także konkursy rysunkowe „Wakacje na sportowo”  oraz ,,Konik naszym  przyjacielem” i wręczono cenne nagrody, których fundatorami byli: Kino Cinema 3D, Park Linowy Bluszcz, Uzdrowisko Świnoujście, Hotel Trzy Wyspy, sklep rowerowy Finish, wypożyczalnia rowerów i  gokartów Gino, Lody Kaii,

McDonald’s , Kebab Hasan, firma Buffle oraz osoby prywatne: pani Justyna Lisiak oraz pan Dawid Szymański.

Dzieci z WPO-W tak przeżywały konkurs plastyczny, że przyniosły ze sobą także… prace swoich koleżanek. Oczywiście i one musiały zostać nagrodzone i w tym celu klubowa delegacja dzieci z trenerem oraz maskotką klubową udała się w kolejnym tygodniu do placówki. Wszystkim dzieciom wręczono drobne upominki przygotowane przez rodziców naszych małych piłkarzy a dwoje chłopców , którzy zasilili szeregi żaków naszego klubu otrzymało klubowe stroje treningowe.

Głównym organizatorem całej imprezy był Morski Klub Sportowy Flota z inicjatywy skarbnika klubu Patrycji Słowińskiej.

Zarząd Morskiego Klubu Sportowego Flota serdecznie dziękuje firmom oraz osobom prywatnym , które wspierały i będą nadal wspierać najmłodszych piłkarzy naszego klubu.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.