Strona główna / Lokalne / Dodatkowe środki dla Floty i Prawobrzeża

Dodatkowe środki dla Floty i Prawobrzeża

W związku z tegorocznymi sukcesami naszych drużyn piłkarskich – awansem MKS Flota Świnoujście oraz doskonałym drugim miejscem, w swojej lidze rozgrywek, UKS Prawobrzeże, Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz podjął decyzję o dofinansowaniu klubów środkami w wysokości odpowiednio 60 tysięcy i 20 tysięcy złotych.

– Serdecznie gratuluję zawodnikom, trenerom i tym wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w te osiągnięcia– mówi Prezydent Janusz Żmurkiewicz.- Mam nadzieję, że te dodatkowe środki finansowe pozwolą na ich kontynuację w nadchodzących ligowych rozgrywkach.

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

3 komentarze

  1. No super. A dodatkowe środki dla szkółek, których młodzi piłkarze zostają mistrzami rozgrywek w swoich grupach wiekowych oraz zajmują czołowe miejsca w turniejach? O szkoleniach dzieci i młodzierzy to już się zapomina.

    • Zanim napiszesz komentarz zorientuj się w temacie. Flota i Prawobrzeże też trenuje dzieci i młodzież 🙂

      • W artykule jest o drużynach seniorskich. Chodzi mi o to, że nie tylko flota odnosi sukcesy. A to, że drużyna seniorska to studnia bez dna przekonaliśmy się gdy Miejski Klub Spotrowy przestał istnieć. Myślisz, że te pieniądze pójdą na szkolenie dzieci? Grubo się mylisz!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.