Strona główna / Lokalne / Dodatkowe środki dla Floty i Prawobrzeża

Dodatkowe środki dla Floty i Prawobrzeża

W związku z tegorocznymi sukcesami naszych drużyn piłkarskich – awansem MKS Flota Świnoujście oraz doskonałym drugim miejscem, w swojej lidze rozgrywek, UKS Prawobrzeże, Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz podjął decyzję o dofinansowaniu klubów środkami w wysokości odpowiednio 60 tysięcy i 20 tysięcy złotych.

– Serdecznie gratuluję zawodnikom, trenerom i tym wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w te osiągnięcia– mówi Prezydent Janusz Żmurkiewicz.- Mam nadzieję, że te dodatkowe środki finansowe pozwolą na ich kontynuację w nadchodzących ligowych rozgrywkach.

Zobacz również

30 lat ORP Kraków pod biało-czerwoną banderą

Po raz pierwszy biało-czerwoną banderę na ORP Kraków podniesiono 27 czerwca 1990 roku. Tym samym …

3 komentarze

  1. No super. A dodatkowe środki dla szkółek, których młodzi piłkarze zostają mistrzami rozgrywek w swoich grupach wiekowych oraz zajmują czołowe miejsca w turniejach? O szkoleniach dzieci i młodzierzy to już się zapomina.

    • Zanim napiszesz komentarz zorientuj się w temacie. Flota i Prawobrzeże też trenuje dzieci i młodzież 🙂

      • W artykule jest o drużynach seniorskich. Chodzi mi o to, że nie tylko flota odnosi sukcesy. A to, że drużyna seniorska to studnia bez dna przekonaliśmy się gdy Miejski Klub Spotrowy przestał istnieć. Myślisz, że te pieniądze pójdą na szkolenie dzieci? Grubo się mylisz!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.