Strona główna / Lokalne / Ćwiczyli wytrzymałość i technikę jazdy

Ćwiczyli wytrzymałość i technikę jazdy

Z jednej strony otoczona Karkonoszami, z drugiej Górami Izerskimi. Malownicza, tajemnicza, pełna aktywnych form wypoczynku – Szklarska Poręba. Właśnie tam w miniony weekend Marcin, Paweł i Piotrek z grupy kolarskiej Trzy Wyspy trenowali przed zbliżającymi się zawodami. Na łącznie ok. 200 km malowniczych trasach rowerowych ćwiczyli wytrzymałość i technikę jazdy.
Większość tras rowerowych w Szklarskiej Porębie prowadzi drogami leśnymi (głównie drogi szutrowe) i kamienistymi oraz górskimi ścieżkami więc ich pokonywanie wymaga dobrego przygotowania. Nie tylko rower musi być dobry, ale również odpowiedni ubiór, gdyż wiadomo, że pogoda w górach lubi być zmienna. Dzięki sponsorowi hotelowi Trzy Wyspy mogliśmy przetestować stroje w warunkach górskich (dały radę).
Wszystkim miłośnikom dwóch kółek polecamy wybrać się do Szklarskiej Poręby i podziwiać malownicze krajobrazy przypominające wysokie Alpy i północną tundrę.

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.