Strona główna / Lokalne / Hotel Trzy Wyspy. Spotkanie z psychologiem Dorotą Zawadzką

Hotel Trzy Wyspy. Spotkanie z psychologiem Dorotą Zawadzką

Rodzinne wakacje to czas, od którego wiele oczekujemy. Marzymy o skąpanej w słońcu plaży, rozgrzanym piasku pod stopami i pragniemy, aby wszystkie te marzenia się spełniły. Rodzice i dzieci pragną, aby podczas pobytu na wakacjach wszystko było tak jak wyobrażali sobie przed wyjazdem, albo jeszcze fantastyczniej.
Mama oczekuje relaksu w cieniu parasola czy zaciszu parawanu, tata wreszcie przeczyta odłożoną jeszcze w marcu książkę i zrobi milion najlepszych na świecie zdjęć, dzieci zaś chciałyby zabawy, zabawy no i w wolnych chwilach… zabawy. Jak to wszystko połączyć? Jak spędzając wspólnie jak najwięcej czasu zaspokoić różne oczekiwania.

– Zapraszam na letnie spotkanie i chwilę rozmowy o tym jak miło i rodzinnie wypocząć – mówi Dorota Zawadzka.

Psycholog Dorota Zawadzka będzie gościć w Świnoujściu w dniu 7 i 8 lipca. Spotkania odbędą się w Hotelu Trzy Wyspy przy ul. Cieszkowskiego 1.  Pierwszego dnia zaplanowano wykład dla dzieci, a następnego dnia – warsztaty dla dzieci. Tematyka spotkań dotyczyć będzie m.in. zdrowego odżywiania.

Zobacz również

Ćwiczenia RENEGADE – rozlegnie się  dźwięk syren

W dniu 28 maja 2019 roku odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. …

Jeden komentarz

  1. Z całym szacunkiem co Pani Zawadzka wie o zdrowym odżywianiu? Jest psychologiem, a Rama nie jest wskazana dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.