Strona główna / Lokalne / Hotel Trzy Wyspy. Spotkanie z psychologiem Dorotą Zawadzką

Hotel Trzy Wyspy. Spotkanie z psychologiem Dorotą Zawadzką

Rodzinne wakacje to czas, od którego wiele oczekujemy. Marzymy o skąpanej w słońcu plaży, rozgrzanym piasku pod stopami i pragniemy, aby wszystkie te marzenia się spełniły. Rodzice i dzieci pragną, aby podczas pobytu na wakacjach wszystko było tak jak wyobrażali sobie przed wyjazdem, albo jeszcze fantastyczniej.
Mama oczekuje relaksu w cieniu parasola czy zaciszu parawanu, tata wreszcie przeczyta odłożoną jeszcze w marcu książkę i zrobi milion najlepszych na świecie zdjęć, dzieci zaś chciałyby zabawy, zabawy no i w wolnych chwilach… zabawy. Jak to wszystko połączyć? Jak spędzając wspólnie jak najwięcej czasu zaspokoić różne oczekiwania.

– Zapraszam na letnie spotkanie i chwilę rozmowy o tym jak miło i rodzinnie wypocząć – mówi Dorota Zawadzka.

Psycholog Dorota Zawadzka będzie gościć w Świnoujściu w dniu 7 i 8 lipca. Spotkania odbędą się w Hotelu Trzy Wyspy przy ul. Cieszkowskiego 1.  Pierwszego dnia zaplanowano wykład dla dzieci, a następnego dnia – warsztaty dla dzieci. Tematyka spotkań dotyczyć będzie m.in. zdrowego odżywiania.

Zobacz również

Radna Dorota Mikulska straci mandat

Radna Dorota Mikulska wkrótce straci mandat. Wszystko przez to, że była ławnikiem Sądu Rejonowego. Nie …

Jeden komentarz

  1. Z całym szacunkiem co Pani Zawadzka wie o zdrowym odżywianiu? Jest psychologiem, a Rama nie jest wskazana dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.