Strona główna / Lokalne / Szef garnizonu podziękował naszym policjantom

Szef garnizonu podziękował naszym policjantom

W Sali Generalskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie szef zachodniopomorskiego garnizonu mł. insp. Jacek Cegieła wręczył kilkudziesięciu mundurowym nagrody pieniężne. W ten sposób Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podziękował im za wzorowe wykonywanie zadań służbowych, profesjonalizm i zaangażowanie.

Na  wręczenie nagród zostali zaproszeni funkcjonariusze z zachodniopomorskiego garnizonu razem ze swoimi przełożonymi. Podczas uroczystości nagrody pieniężne i listy gratulacyjne z rąk szefa zachodniopomorskiego garnizonu odebrało kilkudziesięciu funkcjonariuszy, którzy w ostatnim czasie wykazali się dużym  zaangażowaniem  i profesjonalizmem w realizacji powierzonych im obowiązków.

Ich wzorowa postawa, rzetelność oraz aktywność doprowadziły do wykrycia i realizacji spraw o charakterze kryminalnym. Dzięki ich zaangażowaniu ujawniane były m. in. przestępstwa dotyczące posiadania i handlu narkotykami, niszczenia mienia, czy zatrzymania „na gorącym uczynku” sprawcy pobicia.

Wśród nagrodzonych znalazło się dwóch funkcjonariuszy z KPP Świnoujście, którzy odebrali specjalne wyróżnienie. Komendant Wojewódzki Policji mł. insp. Jacek Cegieła wręczył im nagrody przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych za profesjonalizm i poświęcenie, które doprowadziło do uratowania ludzkiego życia.

Szef zachodniopomorskiego garnizonu podziękował policjantom za ogromne zaangażowanie, fachowość i sumienność w wykonywaniu ich codziennych obowiązków.
Wszystkim nagrodzonym funkcjonariuszom szef zachodniopomorskiego garnizonu życzył dalszych sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.