Strona główna / Lokalne / Awantura na antenie Telewizji Świnoujście. S. Nowicki pokłócił się z R. Teteryczem

Awantura na antenie Telewizji Świnoujście. S. Nowicki pokłócił się z R. Teteryczem

Nic nie zapowiadało tak gorącego programu telewizyjnego. Do studia zaproszono radnych: Ryszarda Teterycza, Sławomira Nowickiego oraz Jacka Jurkiewicza. Mieli, jak zawsze, komentować bieżące sprawy miasta. Ten program różnił się od innych, ponieważ w telewizyjnym studiu doszło do kłótni.

Co tak rozsierdziło radnych? To ostatnie wybory zarządu osiedla Warszów. Gdy radny Ryszard Teterycz próbował odpowiadać na zadane pytanie, przerwał mu Sławomir Nowicki. No i się zaczęło! Oskarżanie się o manipulacje, kłamstwa i mówienie nieprawdy, przerywanie i prowokowanie.

Najpierw poszło o oświadczenie podpisane przez trójkę byłych członków osiedla Warszów i sympatyków Grupy Morskiej.

– Co ma do tego Grupa Morska? To są wolni ludzie, mogą robić co chcą – protestował Sławomir Nowicki.

Po chwili panowie spierali się o to, co kto robił podczas trwania zebrania mieszkańców Warszów. Gdy Ryszard Teterycz był na sali, nie było na niej już Sławomira Nowickiego.

– Ponad 180 przedstawicieli (przyp. Warszowa) było, gdy pan wyszedł – zwrócił się R. Teterycz do S.Nowickiego. Doszły osoby. Pan wyszedł i poszedł sobie na festyn – dodał.

– Jaki festyn? No znowu kłamie! Szanowni państwo, Ryszard Teterycz kłamie – przerwał S. Nowicki.

Dyskusja wymknęła się spod kontroli, a prowadzący zakończył program i pożegnał się z widzami. Gdy w telewizyjnym studiu zgasły światła, mikrofony i kamery wciąż jeszcze nagrywały zaognioną sytuację.

Tyle kiełbasy co rozdałeś, żeby tam zwyciężyć, to ja się dziwię, festynów, pieniędzy publicznych. (…) Wszyscy mieszkańcy zagłosowali przeciw Nowickiemu i Grupie Morskiej i boli cię to Sławek – mówił do Nowickiego Teterycz. – Nie, wstydź się! – odparł mu S. Nowicki.

Czy panowie wkrótce się pogodzą? Póki co Sławomir Nowicki zapowiada, że zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu przeciwko Ryszardowi Teteryczowi.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

7 komentarzy

  1. Widać, że to prostak-Rzeznik. Nawet bronić się nie potrafi tylko atak cyt.Rysiu klamczuszek. A Pan Panie Nowicki to niby kto? Prawdomówny??

  2. Nowicki się skompromitował.

  3. Ale wstyd p nowicki

  4. Czy jeden z nich był badany przed programem na poziom alkoholu we krwi?

  5. Brawo panie radny Teterycz że nie dałeś się temu cwaniakowi. Gonić biznesowo-politycznych intrygantów!

  6. Panie Radny Sławomirze Nowicki – nerwy ostatnio Pana ponoszą. Wszystkim Pan się odgraża sądem. Proponowałabym zrobić sobie wyniki na tarczycę – TSH, FT4, FT3. Może podwyższony poziom nerwowości, to kłopoty z tarczycą? Ostatnio dużo osób na to choruje.

  7. Prawdziwi mężczyźni nie straszą sądem, tylko miękkie faje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.