Strona główna / Lokalne / [ZMIANA LOKALIZACJI] Dziecięca radość z odkrywania pasji. Road Show 2017

[ZMIANA LOKALIZACJI] Dziecięca radość z odkrywania pasji. Road Show 2017

Być jak Christiano Ronaldo, Lewis Hamilton, Joe Bastianich, Krzysztof Kolumb, a może sam Albert Einstein – to marzenie niejednego dziecka. Kinder Joy wraca z trzecią edycją Road Show – cyklu imprez plenerowych dla całej rodziny. Tematem przewodnim w tym roku jest odkrywanie dziecięcych uzdolnień i pasji.

W sobotę 1 lipca zawita na Skwer Rekreacyjny przy Alei Gwiazd w Międzyzdrojach a w niedzielę 2 lipca na Wybrzeże Władysława IV – Basen Północny Marina w Świnoujściu. Udział w tym rodzinnym wydarzeniu jest bezpłatny (atrakcje dostępne od 10.00 do 19.00). 

PASJONUJĄCE ATRAKCJE

Wszystkim dzieciom, które chcą odkrywać i pielęgnować swoje pasje Kinder Joy Road Show udostępni 5 stref tematycznych. Będzie można ścigać się zdalnie sterowanymi samochodami, poczuć moc sportowej rywalizacji, nagrać swój własny teledysk, zostać konstruktorem zabawek, czy też sprawdzić swoje zmysły w konkursie kulinarnym. W każdej z tych stref na uczestników czekają inne zadania i możliwość zdobycia atrakcyjnych upominków oraz pamiątkowych dyplomów.

Niezależnie od wieku uczestników, nie lada atrakcją będą pokazy zdalnie sterowanych aut. To okazja, aby na specjalnie przygotowanym torze ścigać się wyścigowym modelem Mercedesa SLS AMG GT3. Ryku silników oraz mnóstwa wizualnych doznań należy szukać w strefie ZOSTAŃ RAJDOWCEM.

Natomiast w strefie POCZUJ MOC SPORTOWEJ RYWALIZACJI można będzie m.in. sprawdzić celność i siłę swoich strzałów do bramki lub ścigać się z innymi rodzinami na unikanych, dwuosobowych nartach.

Pasjonaci muzyki powinni odwiedzić strefę ZAGRAJ W TELEDYSKU. Dzięki specjalnym akcesoriom dzieci wcielą się w rolę jednej ze znanych gwiazd międzynarodowej sceny muzycznej. Mogą także stworzyć swój własny teledysk, aby później np. udostępnić go  rodzinie czy znajomym. Jak to wygląda – można zobaczyć tu: https://we.tl/4FqGTqiQYK

ZBUDUJ ROBOTA – do tego zachęca kolejna strefa. Wśród atrakcji dzieci będą mogły same skonstruować swoje zabawki i kształty 3D a następnie pokolorować za pomocą specjalnych długopisów.

Wyśmienitą zabawę gwarantuje także wizyta w strefie SPRAWDŹ SWOJE ZMYSŁY. Odkrywanie nowych smaków i zapachów bywa bardzo pasjonujące. Wielbiciele dobrej kuchni mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym będą musieli odgadnąć przedmiot kierując się jedynie np. dotykiem czy zapachem.

TEEN IDOLS – BOHATEROWIE DZIECI

Christiano Ronaldo, Lewis Hamilton, Joe Bastianich, Krzysztof Kolumb, Albert Einstein – to tylko kilka znanych postaci, których zainteresowania oraz pasje podzielają najmłodsi. Seria „Teen Idols” to 16 niezwykłych bohaterów – prawdziwych mistrzów sportu, gwiazd muzyki, odkrywców, przedstawicieli świata rozrywki i nauki, które można znaleźć w Kinder Joy.

Zabawki z serii „Teen Idols” to figurki, składane karty z naklejkami i akcesoria bohaterów z ich autografem. Figurki można ze sobą łączyć, kompletować z kartą oraz dopasowywać do nich specjalne akcesoria. Każda z 16 postaci może być początkiem nowej, dziecięcej pasji.

 

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.