Strona główna / Lokalne / Na kortach i w amfiteatrze. To będzie weekend z gwiazdami

Na kortach i w amfiteatrze. To będzie weekend z gwiazdami

Robert Janowski, Piotr Gąsowski Grzegorz Poloczek, Tomasz Stockinger, Piotr Skarga, Zbigniew Górny,  Tomasz Bednarek, Karol Strasburger, Tomasz Gęsikowski, Stan Borys, Henryk Sawka, Wojciech Dąbrowski, Andrzej Supron, Paweł Orleański, Wojciech Skibiński, Marek Bukowski wezmą udział w XIV Morskim Turnieju Tenisowym Gwiazd rozgrywanym na kortach przy ulicy Matejki 17.  A w niedzielny wieczór zapraszamy do amfiteatru na wielki koncert Piotra Rubika zatytułowany „Moja historia”. Na turniej tenisowy wstęp za darmo. Na koncert bilety po 30 złotych.

To już wakacyjna tradycja naszego miasta, że na początku lipca na naszych kortach walczą o tytuł najlepszego tenisisty gwiazdy ekranu i sportu.  W tym roku oficjalne otwarcie turnieju odbędzie się w najbliższą sobotę 1 lipca 2017 r. o godzinie 11.30. Chwilę później w samo południe rozpoczną się turniejowe rozgrywki. Potrwają do godziny 18.00. Niedziela 2 lipca 2017 r. to drugi i ostatni dzień zawodów. Mecze można będzie oglądać od 11.30 – 18.00.

A w niedzielny wieczór zapraszamy na koncert inaugurujący sezon w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu. W tym roku sezon rozpocznie koncert Piotra Rubika „Moja Historia”.

Koncerty inaugurujące sezon w naszym amfiteatrze to zawsze duże wydarzenie – mówi Robert Karelus, rzecznik prasowy prezydenta miasta. – Nie inaczej będzie w tym roku. Aby mogło z tego skorzystać  jak najwięcej osób, to choć impreza będzie biletowana, to jednak cena biletu nie jest wysoka, jak na taki koncert – 30 złotych.

To największe przeboje w wykonaniu znakomitych solistów, którzy na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym przedstawią zupełnie nowe, czasem zaskakujące interpretacje znanych i lubianych piosenek. Piotr Rubik opowie także ciekawe historie związane z poszczególnymi utworami i – uwaga – zaprosi publiczność do wspólnego śpiewania!

2 lipca, godzina 20.30, amfiteatr przy ul. Chopina 30, bilety po 30 złotych do nabycia:

– na portalu www.kulturairozrywka.pl

– kasa MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro p. 317, od pon. – pt., 8.00 – 15.00

– Galeria Art czynna wt.– sob., w godzinach 12.00 – 18.00, ul. Wojska Polskiego 1/1

– kasa przy muszli koncertowej – promenada, czynna codziennie 13.30 – 20.0

– kasa przy amfiteatrze, ul. Chopina 30, czynna codziennie 14.30 – 20.30

Info i fot.: BIK UM Świnoujście

Fot. Zdjęcia pochodzą z poprzednich edycji turnieju.

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.