Strona główna / Lokalne / Kolejne imprezy w Pasażu Rondo

Kolejne imprezy w Pasażu Rondo

– Z przyjemnością informuję o kolejnych wydarzeniach, które odbędą się w  Pasażu RONDO przy Placu Wolności 6, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości miasta –zaprasza w imieniu organizatorów Ewa Mechło.

Tym razem w dniu 1 lipca w godzinach od 10:00 do 14:00  odbędzie się pierwsza Giełda Militarno- Kolekcjonerska  .

Chętni do wystawienia swoich kolekcji  proszeni są o kontakt telefoniczny  pod numer telefonu 603 031 410  lub osobiście w  Pasażu RONDO, w Antykwariacie  z Duszą.   Impreza jest bezpłatna. A już 2 lipca od 10:00 do 14:00  odbędzie się kolejny Babski Targ.

–  Na naszym targu istnieje możliwość wymiany, odkupienia lub odsprzedania ubrań oraz dodatków, których już nie nosimy – mówią organizatorzy. – Dzięki temu ubrania zyskują drugie życie, są używane i nie zalegają w szafach.

Panie dodają, że Babski Targ to doskonała okazja do odświeżenia własnej garderoby i możliwość upolowania prawdziwych „perełek”.

Wydarzenia w tej formie co roku gromadzą w całej Europie oraz w Polsce coraz większą rzeszę osób zainteresowanych wymianą  oraz ekologicznym stylem życia.

Pomysłodawczynią Babskiego Targu w Świnoujściu jest Ewa Mechło, właścicielka sklepu Vintage Outlet w Pasażu Rondo.

Zobacz również

W niedzielę do Świnoujścia przyjadą Motomikołaje

Corocznej tradycji staje się zadość! Motołaje nadjeżdżają jedno- i dwuśladach. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywnego Wsparcia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.