Strona główna / Lokalne / Fotografował nagie dziecko na plaży

Fotografował nagie dziecko na plaży

Nagie malutkie dzieci to niemal codzienność na plaży. Kilka dni temu na świnoujskiej plaży doszło do podejrzanej sytuacji. Pewien mężczyzna wyciągnął aparat fotograficzny i zaczął robić zdjęcia nagiemu dziecku. Zdenerwowana matka podbiegła do malucha i go zabrała. Wezwała jednak policję, bo wydało się jej to nienormalne, że dorosły mężczyzna fotografuje nagie, małe dziecko.

Kobieta przestraszyła się, że człowiek może być pedofilem, a zdjęcia jej dziecka znajdą się w Internecie. Nikt z plażowiczów jednak go nie zatrzymał. Na miejsce wysłano patrol policji, jednak funkcjonariusze nie znaleźli fotografującego.

To nie pierwszy przypadek, gdy pedofile fotografują z ukrycia nagie dzieci. W Poznaniu mężczyzna fotografował dzieci kąpiące się w fontannie, w Białymstoku 55-latek robił zdjęcia 2-,3-latkom.

Jeżeli widzimy osobę fotografującą nasze dziecko na plaży, wezwijmy policję. Nikt nie ma prawa robić zdjęcia dzieci bez zgody rodziców.

Zobacz również

Komu przysługuje dodatek elektryczny. Wniosek do pobrania

Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w przypadku gdy główne źródło ogrzewania …

2 komentarze

  1. Dlatego w sprzedaży są stroje kąpielowe dla maluchów i pampersy do wody!! Sama mam 3 dzieci i nie wyobrażam sobie żeby biegały z gołym tylkiem na plaży basenie w fontannie czy gdziekolwiek!!

  2. To po co te posrane mamuśki rozbierają bachory? Nie moze w gaciach latać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.