Strona główna / Lokalne / Rodzinna zabawa na Wyspie Skarbów. Jeszcze tu nie byłeś?
Foto: Wyspa Skarbów

Rodzinna zabawa na Wyspie Skarbów. Jeszcze tu nie byłeś?

Statek widmo, slalom na beczce, chodzenie na szczudłach, rzut kulą armatnią i jeszcze więcej atrakcji czeka na dzieci na Wyspie Skarbów. W gospodarstwie agroturystycznym Wyspa Skarbów położonym w Świnoujściu na przeuroczej wyspie Karsibór można poczuć się jak prawdziwy pirat, cieszyć się piękną przyrodą oraz przeżyć niezapomnianą przygodę.

Po wejściu na teren bazy piratów zapomina się o codzienności, to jest spowodowane mnóstwem atrakcji jakie tam czekają. Wyspa Skarbów kryje w sobie mnóstwo niespodzianek, a goście zawsze wyjeżdżają wzbogaceni o nowe doświadczenia. Każdy odwiedzający znajdzie dla siebie tu coś interesującego, a nierzadko też odkrywa życiową pasję.

Po otwarciu 25 czerwca 2005 roku Wyspę Skarbów odwiedziło mnóstwo gości z kraju i z zagranicy. Po pobycie na Wyspie Skarbów wszyscy wracali do swoich domów szczęśliwi i pełni energii. Wyspa Skarbów to miejsce magiczne, tutaj kamienny krąg wysyła tajemnicze siły przynoszące ukojenie dla duszy i ciała.

Lokalizacja: ul. Łęgowa 3

Ceny: dorośli – 12 zł, dzieci – 8 zł.

 

Zobacz również

Zasady dot. m.in. przekraczania granicy oraz zgromadzeń w rozporządzeniu Rady Ministrów

Nadal obowiązkowa kwarantanna, poza wyjątkami, dla przyjeżdżających do Polski, zakaz zgromadzeń spontanicznych i możliwość zgromadzeń …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.