Strona główna / Kultura / Specjalne wydanie tygodnika. Kroniki Festiwalowe na Grechuta Festival

Specjalne wydanie tygodnika. Kroniki Festiwalowe na Grechuta Festival

Już od piątku na 12 stronach specjalnego dodatku do Kronik Portowych, będzie można przeczytać o wszystkich artystycznych wydarzeniach rozpoczynającego się w przyszłym tygodniu „Grechuta Festival”. Razem z tygodnikiem Kroniki Portowe został wydrukowany dodatek specjalny Kroniki Festiwalowe. Z tej okazji tygodnik został wydrukowany w większym nakładzie, aby każdy mieszkaniec i turysta miał do niego łatwy dostęp. Gazeta jest bezpłatna i można ją dostać w 70 punktach na terenie miasta. Dodatkowo rozdawana przy amfiteatrze i muszli koncertowej, a także informacji turystycznej

– Oddajemy do rąk naszym Czytelnikom specjalne festiwalowe wydanie gazety. Oprócz programu Grechuta Festival, można przeczytać w niej opis większości wydarzeń. Treść jest bogato ilustrowana zdjęciami. Redaktorem naczelnym specjalnego wydania jest Daniel Źródlewski, który zadbał w najdrobniejszych szczegółach, aby Kroniki Festiwalowe zachęcały do wzięcia udziału w wydarzeniach artystycznych tego najważniejszego w Świnoujściu festiwalu – mówi Wojciech Basałygo, wydawca.

Grechuta Festival odbędzie się od 31 lipca do 5 sierpnia 2017 roku. Do miasta na 44 wyspach zjedzie blisko 200 artystów, którzy zaprezentują się w kilkudziesięciu artystycznych propozycjach. Festiwal ma charakter interdyscyplinarny zatem w programie znalazły się koncerty, recitale, spektakle teatralne i kabaretowe, wystawy, projekcje filmowe, a także spotkania z wybitnymi postaciami. Znakomita część wydarzeń nie jest biletowana!

_____

Kroniki Portowe to największa drukowana gazeta w Świnoujściu. W każdy piątek dociera do 6.000 adresów w mieście, co czyni ją niekwestionowanym liderem na rynku.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.