Strona główna / Lokalne / Straż graniczna zatrzymała poszukiwanego 25-latka

Straż graniczna zatrzymała poszukiwanego 25-latka

Trzech mężczyzn poszukiwanych przez organy ścigania i wymiar sprawiedliwości zatrzymali 1 sierpnia funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej z Gdańska i Świnoujścia.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku dziś w nocy podczas kontroli granicznej pasażerów samolotów z Wielkiej Brytanii zatrzymali 23-latka z woj. wielkopolskiego poszukiwanego przez bełchatowski sąd oraz 39-latka z woj. pomorskiego, którego poszukiwał sąd w Kwidzynie. Pierwszy z ma do odbycia karę aresztu za przestępstwa skarbowe, drugi przeszło 2 lata pozbawienia wolności za oszustwo.

Strażnicy graniczni ze Świnoujścia dziś rano podczas legitymowania pasażera jednego z samochodów zjeżdżających z promu przybyłego ze Szwecji zatrzymali 25-latka z woj. zachodniopomorskiego. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim za przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Pewnie PIT’a nie rozliczył na dziesięć złotych i zrobili z niego wielkiego przestępce podatkowo-skarbowego, a drugi źle wypełnił PIT’a, bo się pomylił i systemowe pachoły zrobiły z niego oszusta…

  2. A jakiez to przestepstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwosci go dzielna polska straz graniczna zlapala?Ukradl cos z sadu ?Moze jakies konkrety a nie urzedowy belkot tu publikowac?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.