Strona główna / Lokalne / Straż graniczna zatrzymała poszukiwanego 25-latka

Straż graniczna zatrzymała poszukiwanego 25-latka

Trzech mężczyzn poszukiwanych przez organy ścigania i wymiar sprawiedliwości zatrzymali 1 sierpnia funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej z Gdańska i Świnoujścia.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku dziś w nocy podczas kontroli granicznej pasażerów samolotów z Wielkiej Brytanii zatrzymali 23-latka z woj. wielkopolskiego poszukiwanego przez bełchatowski sąd oraz 39-latka z woj. pomorskiego, którego poszukiwał sąd w Kwidzynie. Pierwszy z ma do odbycia karę aresztu za przestępstwa skarbowe, drugi przeszło 2 lata pozbawienia wolności za oszustwo.

Strażnicy graniczni ze Świnoujścia dziś rano podczas legitymowania pasażera jednego z samochodów zjeżdżających z promu przybyłego ze Szwecji zatrzymali 25-latka z woj. zachodniopomorskiego. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim za przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości.

Zobacz również

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki. Ma zapobiegać poważniejszym kryzysom. Powstaje Regionalne Pogotowie Kryzysowe

Wypadek samochodowy, nagła strata bliskiej osoby, ciężka choroba, pożar, bankructwo firmy może wywołać poważny kryzys …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Pewnie PIT’a nie rozliczył na dziesięć złotych i zrobili z niego wielkiego przestępce podatkowo-skarbowego, a drugi źle wypełnił PIT’a, bo się pomylił i systemowe pachoły zrobiły z niego oszusta…

  2. A jakiez to przestepstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwosci go dzielna polska straz graniczna zlapala?Ukradl cos z sadu ?Moze jakies konkrety a nie urzedowy belkot tu publikowac?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.