Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA I FILM] 102 biegaczy na trasie. Olha i Aleksandr najszybsi!

[ZDJĘCIA I FILM] 102 biegaczy na trasie. Olha i Aleksandr najszybsi!

Nadeszło w końcu wytęsknione, upragnione i tak długo wyczekiwane lato. Spragnieni słońca, ciepła i normalności, po lipcowych chłodach i deszczu, biegacze radośnie przybyli dzisiaj do parku.

Wszyscy bawili się świetnie. 102 biegaczy i kijkarzy, 17 wolontariuszy i wielu, wielu kibiców mogło się przekonać, że „Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego systematycznie.” Miłe jest szczególnie to, że część naszych kibiców dołącza do grona czynnie uczestniczących w parkrunie. Pojawiają się całe rodziny, grupy znajomych i nasi wakacyjni goście a to dowód na to, że bieganie przyciąga jak magnes.

56. parkrun przyniósł nam wielką niespodziankę, zagościli u nas Olha i Aleksandr Kazymyrow z Kalisza co zaowocowało pierwszym małżeńskim zwycięstwem i nowym kobiecym rekordem trasy.

Kolejno na mecie zameldowały/li się:
1. Olha Kazymyrowa 19:18
2. Agnieszka Kaniewska 22:57
3. Karolina Romańska 23:30

  1. Aleksandr Kazymyrow 19:37
  2. Piotr Kwiecień 20:30
  3. Krzysztof Walkowiak 21:28

Pogoda sprzyjała ustanawianiu życiowych rekordów, aż 16-tu ambitnych się o to postarało. Był to też parkrun debiutów dla 29 osób i nasza w tym rola aby pozostali w nim na dłużej.
Szczegółowe wyniki biegu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Wszystkim gratulujemy i życzymy aby „Nie zaniżali swoich sportowych celów do swoich możliwości. Zamiast tego podwyższali swoje możliwości do swoich celów.”
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam dzisiaj przeprowadzić 56. parkrun Świnoujście – wolontariuszom oraz sponsorom: Uzdrowisko Świnoujście S.A., Hotel „Trzy Wyspy”, Stowarzyszenie Trzeźwościowe „HOL.
Cieszymy się, że tak licznie przybywacie i tworzycie wspaniała atmosferę. Za tydzień znowu się spotykamy, tym razem po raz 57. Do zobaczenia na trasie.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

Jeden komentarz

  1. ⧿ⴺΔⴻⵒϢΖΗᦿΓ⧿

    Widać, że niektórzy mają słabą kondycję, ale spoko:
    „Trening czyni mistrza”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.