Strona główna / Lokalne / Dobrze zapowiadający się żeglarze: Dawid, Patrycja i Adriana

Dobrze zapowiadający się żeglarze: Dawid, Patrycja i Adriana

W dniach 11-13 sierpnia w Złocieńcu odbyły się regaty – Mistrzostwa Polski w klasie ISA 407 o Puchar Starosty Drawskiego. W zawodach wzięła udział trójka zawodników z UKS Keja Świnoujście: Dawid Chwiałkiewicz, Patrycja Śmich i Adriana Miller. Żeglarzom towarzyszyła bardzo zmienna pogoda – od upału i flauty, po deszcz i wiatr dochodzący do 5B.

Po trzech dniach wyścigów, w klasyfikacji generalnej zwyciężyła Adriana Miller. W kategorii dziewcząt do lat 18, Patrycja Śmich zajęła drugie miejsce (w generalnej – siódme), a w kategorii chłopców do lat 18 – Dawid Chwiałkiewicz zdobył szóste miejsce (w generalnej – dziewiąte).

Jesteśmy bardzo dumni ze swoich zawodników, szczególnie z występu Dawida i Patrycji, którzy swoją przygodę z klasą ISA 407 rozpoczęli dopiero w tym sezonie.

– Serdecznie dziękujemy organizatorom, a zwłaszcza pani Annie Kamińskiej, za wzorową organizację regat i rodzinną, sportową atmosferę podczas zawodów – mówią zawodnicy.

Kolejną okazją do sprawdzenia swoich żeglarskich umiejętności będą XIX Regaty Międzymieliźniane, które odbędą się 26 sierpnia w Wolinie. Zapraszamy do kibicowania!

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

2 komentarze

  1. Super ekipa, super wyniki !!!

  2. brawo zawodnicy, spisaliście sie na medal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.