Strona główna / Lokalne / Mieszkańcy dopytują: Kiedy będzie można skorzystać z aquaparku?

Mieszkańcy dopytują: Kiedy będzie można skorzystać z aquaparku?

W Baltic Park Molo przy ulicy Uzdrowiskowej czynny jest już aquapark. Goście hotelowi mogą korzystać z 25-metrowego basenu pływackiego, basenu rekreacyjnego ze sztuczną falą, brodzika dla dzieci, czterech jacuzzi,  zjeżdżalni, rwącej rzeki, strefy saun i łaźni z tepidarium oraz pierwszej w Polsce sztucznej fali do surfingu. 

Mieszkańcy miasta dopytują o możliwość korzystania z aquaparku przez osoby spoza hotelu. Jak ustaliliśmy, muszą uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości. Firma wykonująca system dostępowy w aquaparku musi poprawić oprogramowanie. Trudno przewidzieć kiedy to się stanie. Może to być tydzień, dwa lub trzy.

Niedawno opublikowano projekt cennika biletów wstępu do aquaparku i saun w Baltic Park Molo w Świnoujściu. Koszt biletów podzielono na sezon niski oraz wysoki, czyli od lipca do września. Na zniżki mogą liczyć rodziny, dzieci do lat 16, a także mieszkańcy miasta. Za darmo wchodzą dzieci do 1 metra wysokości.

3-godzinny karnet indywidualny do aquaparku w Baltic Park to koszt od 59 do 68 złotych. Taki sam 3-godzinny dla 4-osobowej rodziny to koszt od 168 do 199 zł. Z kolei 3-godziny na saunie to koszt od 49 do 59 złotych.

Mieszkańcy będą mogli mieć tańsze bilety wstępu, pod warunkiem wyrobienia „karty mieszkańca” za którą trzeba zapłacić 80 zł. Wówczas za 1 godzinę w aquaparku zapłacą 23,40 zł, a za 3-godziny – 40,80 zł. Z kolei trzy godziny spędzone na saunie będą kosztować mieszkańca Świnoujścia 35,40 zł.

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

11 komentarzy

 1. Jest 13 października i nadal nic ! PROSIŁBYM REDAKJCE swinoujskie.info do Baltic Park Molo z zapytaniem, co dalej z Aquaparkiem?

 2. Międzynarodowa sieć Radisson Blu to określony standard i nie wymaga od podmiotu zarządzającego kategoryzacji przeprowadzonej zgodnie z wymogami kraju, w którym jest zlokalizowany. Radisson Blu Resort, Świnoujście otrzymał promesę 5*, która wciąż obowiązuje. Natomiast termin pierwszej wizyty komisji kategoryzacyjnej zaplanowaliśmy we wrześniu. Przy okazji warto zaznaczyć, że często kategoryzowanie obiektu odbywa się już po otwarciu, przykładem mogą być chociażby międzynarodowe Hilton w Warszawie czy Radisson w Krakowie.
  Dodamy, że aquapark nie jest częścią Radisson Blu Resort, Świnoujście, ale należy do tego samego kompleksu Baltic Park Molo.

 3. Lista niedoróbek w hotelu Radisson jest dłuższa od tej krętej zjeżdżalni.
  Nie podano do publicznej wiadomości, że hotel nie ma prawa posługiwać się 5-ma gwiazdkami,
  do czasu uzyskania odpowiedniego certyfikatu.
  Póki co to zwykły , trochę droższy PENSJONAT.
  I pod takim warunkiem wydano pozwolenie na otwarcie Radissona w Świnoujściu.
  Nie dziwię się , że coś tam w tym AquaParku nie działa.
  Wiele rzeczy tam nie działa.
  Brak fachowego personelu.
  Ale jeśli chodzi o AquaPark to rozumiem zarządzającego.
  Najważniejsza jest kwestia bezpieczeństwa.
  Nieprzestrzeganie procedur w takim miejscu kończy się tragicznie.
  Cennik odstraszy część ludzi.
  Parę metrów dalej jest darmowe morze z prawdziwymi falami.
  Najbardziej wstydliwą sprawą jest sprawa higieny kąpiących się.
  Niestety Polacy do czyściochów nie należą.
  Bywam tu i ówdzie.
  Co drugi Polak i co trzecia Polka nie „bierze obowiązkowego prysznica” przed wejściem na baseny.
  Kończy się to tym, że pojawia się Sanepid i zarządzający wpuszcza więcej chloru do wody, co pozbawia kąpiel w tej zupie jakiejkolwiek przyjemności.

 4. Taaaa po sezonie jak już nie będzie gości w hotelu. Nie po to płacą ciężką kasę żeby się z plebsem z miasta bratać. Jak będzie duże obłożenie to będą mieli mnóstwo „awarii” i miejscowi nie wejdą. Tak jak obok w interferie.

 5. W tyłek se wpakujcie te rury, w zimę taniej bo nie będzie klientów ??!! A GDZIE W MORDĘ JEŻA I KIEDY MOLO …. Na świętego DYGDY czyli NIGDY ,,,, banda wyzyskiwaczy i oszustów

 6. A gdzie taka kartę sie wyrabia?

 7. A gdzie taka kartę można zrobic?

 8. Ta piana która sie tworzy przy tych wszystkich wodotryskach wskazuje na to że wodę do tego basenu pompują z morza ;/

 9. Placicie i możecie kożystać, a jak żmurka urabiali hehe przed otwarciem, będzie taniej dla mieszkanców. Omamili go, niech teraz da,po 80 zł na kartę miszkańca z podatków od tego zajebistego hotelu.

 10. Fajna wirtualna wycieczka, ale prawda jest chyba taka, ze mieszkańcy nie będą tam mile widziani. Nie po to goście płaca grubą kasę za pobyt w hotelu, żeby im zagęszczać miejsce w basenie. Właściciel niby wykazywał się gestem w stronę mieszkańców, ale nie dość że drogo to jeszcze jak widać wejścia na wieczne nigdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.