Strona główna / Lokalne / Robił zdjęcia rozebranych ludzi? Policja go wypuściła
Mężczyzna nie został zatrzymany. Jak informuje rzecznik kamieńskiej policji, funkcjonariusze nie znaleźli w jego telefonie wystarczających dowodów do postawienia mu jakichkolwiek zarzutów. Foto: kamienskie.info

Robił zdjęcia rozebranych ludzi? Policja go wypuściła

Policjanci z Międzyzdrojów zatrzymali 59-latka na plaży nudystów. Mężczyzna nagrywał telefonem komórkowym plażowiczów. Jak tłumaczył się policjantom, robił pamiątkowe zdjęcia z wakacji.

Według relacji świadków, mężczyzna spacerował pomiędzy parawanami nagrywając telefonem komórkowym leżące osoby. W pewnej chwili, został zauważony przez jedną z par. Został zatrzymany przez przypadkowe osoby. Natychmiast wezwano policję. Mężczyznę wyprowadzono z plaży w kajdankach. Jednak po chwili wypuszczono, bo jak informuje rzecznik kamieńskiej policji, funkcjonariusze nie znaleźli w jego telefonie wystarczających dowodów do postawienia mu jakichkolwiek zarzutów.

Jak informują świadkowie zajścia, czas dojazdu policji był tak długi, że zdążył wykasować obciążające go dowody.

– Mężczyzna pokazał policjantom swój telefon komórkowy. Nie było tam zdjęć, ani nagrań pozawalających na postawienie zarzutów. Dlatego nie został zatrzymany – informuje sierż. Aleksandra Berenda z kamieńskiej policji.

Foto: kamienskie.info

Zobacz również

Weekend na sportowo z udziałem lekkoatletów z klubu OSiR „Wyspiarz”

Ponad tysiąc młodych sportowców z całej Polski walczyło o pierwsze medale podczas PZLA Mistrzostw Polski …

Jeden komentarz

  1. K@#$%, co za ludzie z d…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.