Strona główna / Lokalne / W kwiatowym konkursie. Świnoujście na podium

W kwiatowym konkursie. Świnoujście na podium

Co prawda nasze miasto nie wygrało, ale trzecie miejsce na 84 startujących w konkursie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce, to i tak bardzo dobry wynik. Zdobyliśmy 16078 głosów. Wszystkim, którzy oddali swój głos na Świnoujście – DZIĘKUJEMY.

Konkurs już po raz szósty organizowała firma Terra Flower, która zajmuje się wszystkim, co jest związane z ukwiecaniem.

– Tego lata poszliśmy w nieco innym kierunku, niż zwykle – mówi Wioleta Nawrocka, naczelnik Wydziału Eksploatacji i Zarządzania Nieruchomościami Urzędu Miasta Świnoujście. – Postawiliśmy bardziej na naturalność i ciekawą formę.  Jak widać, to była dobra decyzja. Świadczy o tym nasz wynik w konkursie, ale też wiele pozytywnych opinii od mieszkańców i gości miasta, które do nas docierają.

W tym roku Świnoujście startowało w konkursie po raz czwarty. Za każdym razem zajmując coraz wyższą lokatę.

– W ubiegłym roku zajęliśmy piąte miejsce, teraz trzecie. Wierzymy, że w przyszłym roku Świnoujście znajdzie się jeszcze wyżej – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta. – Dziękujemy gorąco tym wszystkim, którzy oddali głos na nasze miasto

W tej edycji wyprzedziły nas tylko Pułtusk i Strzelce Opolskie.

Tekst  zdjęcia BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Rybacka lina wkręciła się w śrubę promu

Do około godziny 12.00 przeprawę promową Warszów (promy Bielik) będzie obsługiwały dwa, a nie trzy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.