Strona główna / Lokalne / W kwiatowym konkursie. Świnoujście na podium

W kwiatowym konkursie. Świnoujście na podium

Co prawda nasze miasto nie wygrało, ale trzecie miejsce na 84 startujących w konkursie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce, to i tak bardzo dobry wynik. Zdobyliśmy 16078 głosów. Wszystkim, którzy oddali swój głos na Świnoujście – DZIĘKUJEMY.

Konkurs już po raz szósty organizowała firma Terra Flower, która zajmuje się wszystkim, co jest związane z ukwiecaniem.

– Tego lata poszliśmy w nieco innym kierunku, niż zwykle – mówi Wioleta Nawrocka, naczelnik Wydziału Eksploatacji i Zarządzania Nieruchomościami Urzędu Miasta Świnoujście. – Postawiliśmy bardziej na naturalność i ciekawą formę.  Jak widać, to była dobra decyzja. Świadczy o tym nasz wynik w konkursie, ale też wiele pozytywnych opinii od mieszkańców i gości miasta, które do nas docierają.

W tym roku Świnoujście startowało w konkursie po raz czwarty. Za każdym razem zajmując coraz wyższą lokatę.

– W ubiegłym roku zajęliśmy piąte miejsce, teraz trzecie. Wierzymy, że w przyszłym roku Świnoujście znajdzie się jeszcze wyżej – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta. – Dziękujemy gorąco tym wszystkim, którzy oddali głos na nasze miasto

W tej edycji wyprzedziły nas tylko Pułtusk i Strzelce Opolskie.

Tekst  zdjęcia BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Zakład opiekuńczy prosi o planszówki i książki. Zaprasza na kiermasz

ZOD FREGATA sp. z o.o. świadczy usługi pielęgnacyjno–opiekuńcze dla osób przewlekle chorych, niepełnosprawnych, ze znacznym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.