Strona główna / Lokalne / Wspólnie uczymy się być najlepszymi

Wspólnie uczymy się być najlepszymi

W Świnoujściu gościli przedstawiciele Urzędu Miasta Kołobrzeg z Zastępcą Prezydenta Miasta  Jerzym Wolskim. Wśród gości byli przedstawiciele wydziałów odpowiedzialnych za promocję, turystykę, rozwój infrastruktury turystycznej.

– Macie wiele ciekawych rozwiązań, które chcielibyśmy przenieść na grunt Kołobrzegu;  myślę też , że jest wiele spraw i problemów, które nas łączą i które możemy wspólnie rozwiązać, dzięki czemu Świnoujście i Kołobrzeg nadal będą postrzegane, jako najlepsze nadbałtyckie kurorty. – mówił Jerzy Wolski

W związku z planami modernizacji własnego, gości interesował przede wszystkim nasz zmodernizowany Amfiteatr i nie ukrywali przed zastępcą Prezydenta Pawłem Sujką podziwu na widok jego zadaszenia. Interesował ich także nas system żeglarskiego szkolenia młodzieży – w tym nowo powstały, działający  przy szkole, ośrodek żeglarski  w Przytorze, marina w Basenie Północnym.

Nie obyło się również bez zwiedzania hotelu Radisson Blu, który w Świnoujściu zrealizowała kołobrzeska spółka Zdrojowa Invest, z tarasu którego mogli zobaczyć naszą piękną i szeroką plażę.

Zobacz również

Niedzielski: od wtorku testy antygenowe można przeprowadzać w POZ, resort będzie je podawać w codziennych statystykach od środy

Od wtorku testy antygenowe można już przeprowadzać w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, prezes NFZ wydał zarządzenie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.