Strona główna / Lokalne / Zamknięto nielegalny salon gier w centrum Świnoujścia

Zamknięto nielegalny salon gier w centrum Świnoujścia

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu wraz z funkcjonariuszami Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili wspólne działania, których celem jest zwalczanie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach. W skontrolowanym salonie gier zabezpieczono trzy automaty do gier losowych o niskich wygranych.

– W trakcie kontroli przeprowadzonej w lokalu zlokalizowanym w centrum miasta ujawniono i zabezpieczono trzy nielegalne automaty do gier – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Podkreślić należy bardzo dobrą współpracę obydwu służb. Wspólne działania funkcjonariuszy Policji oraz Krajowej Administracji Skarbowej w znaczący sposób podnoszą efektywność prowadzonych kontroli i przyczyniają się do eliminowania nielegalnych punktów urządzania gier hazardowych.

Prawo do oferowania gier na automatach poza kasynami gier są objęte monopolem państwa wykonywanym przez wskazany podmiot. Gry na automatach należą do bardzo uzależniających graczy, w związku z czym konieczne było wprowadzenie rozwiązania zapewniającego ich szczególną ochronę. Gry na automatach mogą się odbywać wyłącznie w wydzielonych do tego miejscach, pod stałą kontrolą oraz są niedostępne dla osób poniżej 18 roku życia.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

Jeden komentarz

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Też mi przestępczość…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.