Strona główna / Lokalne / Biegam bo lubię – nowa inicjatywa biegowa

Biegam bo lubię – nowa inicjatywa biegowa

Świnoujście kocha biegać! Dlatego w poniedziałek 18 września 2017 zapraszamy do włączenia się w ogólnopolską akcję Biegam Bo Lubię (BBL). Inicjatywa skierowana jest dla wszystkich którzy chcą zacząć biegać, ale również do tych już biegających, którzy ukończyli 16 rok życia.

Akcja BBL organizowana jest przez Fundację Wychowanie przez Sport i jest znana w całej Polsce dzięki audycji nadawanej na antenie Programu III Polskiego Radia od czerwca 2010 roku, autorstwa dziennikarzy: Krzysztofa Łoniewskiego i Pawła Januszewskiego (byłego lekkoatlety, Prezesa Fundacji Wychowanie przez Sport ) oraz Adama Kleina (z portalu bieganie.pl). Prowadzona jest na stadionach lekkoatletycznych pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej.

Udział w zajęciach jest bezpłatny! Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnych spotkań i treningów biegowych w każdy poniedziałek począwszy w godzinach 19:30-20:30 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu. Zajęcia na stadionie będą prowadzone przez trenerów BbL, znanych świnoujskich biegaczy Jarosława Wojciechowskiego i Kazimierza Głuszczaka.

Współorganizatorem akcji BbL w Świnoujściu jest OSiR Wyspiarz, który finansować będzie koszt oświetlenia bieżni (w okresie jesiennym). Umowa z Fundacją podpisana została na okresy: do 05.11.2017r., następnie 01.04.2018r. – 05.11.2018r. oraz 01.04.2019 r. – 05.11.2019 r.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i moc biegowej energii!

Serdecznie zapraszamy!!!

Zobacz również

101. parkrun dla Horsta

Pamiętacie, jak w dzieciństwie spędzaliście się każdą wolną chwilę na dworze? Zabawy poza domem były …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.