Strona główna / Lokalne / Spotkanie z Andrzejem Rozenkiem
Foto: A. Trydeński

Spotkanie z Andrzejem Rozenkiem

W ubiegłą sobotę zorganizowano spotkanie z Andrzejem Rozenkiem (SLD) – politykiem, dziennikarzem i publicystą lewicowym. Przyszło sporo osób starszych – zainteresowanych obniżeniem przez Prawo i Sprawiedliwość emerytur mundurowych.

– W gronie ponad 70 osób rozmawiano o dzisiejszej Polsce, konstytucji,  lecz przede wszystkim odbieraniem praw nabytych w postaci emerytur i rent pracownikom służb mundurowych. Wywiązała się w tym temacie ciekawa rozmowa – mówi Joanna Agatowska.

 

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

5 komentarzy

  1. O !!! jaka piękna katastrofa 🙂

  2. stare komuchy mundurowe 🙂 bardzo dobrze, że wam obniżają uposażenie emerytalne wy zdrajcy:)

  3. Komuchy mają krótką pamięć. Zapomnieli jak jeszcze niedawno Rozenek poseł Palikota wykrzykiwał na Milera i jego wspólników ” ta zaćpana hołota “. Co się nie robi dla byle poparcia. Wstyd Agatowska i Wieczorek.

  4. Pani Joanna Agatowska jako jedyna w mieście organizuje bardzo ciekawe spotkania w charakterze ANTYPIS. Gdzie jest Platforma? Jabłońska, Śliwiński czy Borowski? Gdzie jest Nowoczesna? Konkolewska? Wszyscy mają ciepłe posadki to w du*** mieszkańców. Przed wyborami im się przypomni

  5. Ciekawe spotkanie, warto było przyjść. Dzięki dla SLD za inicjatywę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.