Strona główna / Lokalne / [AKTYWNY OBYWATEL] Mieszkańcy wyjeździli stojaki, których jeszcze nie ma!

[AKTYWNY OBYWATEL] Mieszkańcy wyjeździli stojaki, których jeszcze nie ma!

W czerwcu pisaliśmy, że podczas zeszłorocznej akcji pt. Kręć Kilometry mieszkańcy Świnoujścia zaangażowali się w konkurs. Nagrodą nie był pamiątkowy dyplom, lecz 15 nowoczesnych stojaków rowerowych, które w mieście bardzo by się przydały.

Świnoujściu udało się znaleźć w gronie 20 polskich miast z największą liczbą przejechanych kilometrów. Wszystko dzięki mieszkańcom jeżdżącym na rowerach. Fundacja prowadząca akcję, jeszcze przed wakacjami wystąpiła do Urzędu Miasta w Świnoujściu z prośbą o wskazanie miejsca.

Samorządy m.in. Pabianic, Stalowej Woli, Międzychodu okazały się szybsze. Tam mieszkańcy już mogą korzystać ze stojaków. Świnoujścianom pozostaje czekać.

W ramach akcji Kręć Kilometry Fundacja Allegro co roku funduje stojaki rowerowe dla miast w całej Polsce. W tym roku postawi ich aż 300. Stojaki trafiają do miast, które zgromadzą na swoim koncie najwięcej kilometrów przejechanych z aplikacją mobilną.

Zobacz również

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki. Ma zapobiegać poważniejszym kryzysom. Powstaje Regionalne Pogotowie Kryzysowe

Wypadek samochodowy, nagła strata bliskiej osoby, ciężka choroba, pożar, bankructwo firmy może wywołać poważny kryzys …

4 komentarze

  1. Zastanówcie się przy kolejnych wyborach żmur coraz częściej pokazuje zwoje prawdziwe oblicze

  2. Właśnie na tym przykładzie widać że pan (pan piszę z małej bo nie mam szacunku do gościa) prezydent i jego marionetki nas mieszkańców nie szanuje.POCZEKAMY DO WYBORÓW ŻMURKIEWICZ

  3. Czysta prawda,magistrat ma nas w d… Osobiście pisałem do fundacji z pytaniem o stojaki i odpisali mi tak
    Dnia 26 maja 2017 11:39 Allforplanet Fundacja Allegro napisał(a):

    Witam

    Cały czas czekam za propozycją lokalizacji pod stojaki rowerowe ze strony Urzędu Miasta w Świnoujściu. Otrzymałam zapewnienia, iż do końca przyszłego tygodnia je otrzymam. Świnoujście wygrało 15 stojaków.

  4. Płacimy ogromną kasę za pracę magistratu i co z tego mamy? Opóźnienia, niedociągnięcia i fuszerke. Czas na zmiany!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.