Strona główna / Lokalne / Rodzinny festyn. Kolorowo w Parku Chopina

Rodzinny festyn. Kolorowo w Parku Chopina

Dziś w parku Chopina było głośno i wesoło. To mali piraci i wilki morskie szukali skarbu. Do zabawy przyłączyli się także dorośli i było fajnie i rodzinne.

Grupa Morska Cała Naprzód zorganizowała rodzinny festyn. W sobotę, 23 września o godzinie 11.00 oddano dzieciom we władanie statek.  Jego wewnętrzne ściany stały się tablicą, po której można było można rysować kredą, np. morską mapę wyznaczającą kurs do zagubionego skarbu. Na maszty wciągnięto flagi symbolizujące nasze miasto, park i muzykę.

Środki na zorganizowanie tej zabawy i pozostawienie dzieciom statku bliższego ich wrażliwości,pozyskano z Programu Społecznik ufundowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Zobacz również

„Bezpieczne wakacje 2022 r.” w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego Nr 2 w Świnoujściu.

Wakacje – tak długo wyczekiwane, wreszcie nadeszły. Jednak by były miłym wspomnieniem letniego wypoczynku, powinny …

6 komentarzy

  1. Była to bardzo fajna inicjatywa dla dzieci, w którą organizatorzy angażują swój prywatny czas i robią to społecznie. A takie dwie komentujące jak pani „Kasia” i „renia” to chyba w jakimś alkoholowym amoku za 500+ pisały swoje wypociny. Leżą tylko i marnują tlen, nie robią nic dla innych, bo nie umieją. Jak promile trochę odpuszczają to wylewają swoje frustracje, co widać po sposobie pisania. Totalny brak wykształcenia wychodzi. Wstyd.

  2. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Ci mali piraci i wilki morskie szukali skarbu w grobach.

  3. AA WYBORY WYBORY WYBORY.. Patrzeć na nich nie można, myślą że są jeszcze coś warci.. Śmiechu Warte

  4. Przeczytałam piękny wpis Doroty Mikulskiej na Fanpage Grupy Morskiej. Większej hipokryzji nie słyszałam. Co robi prezes szpitala, która jest członkiem Grupy Morskiej? Hejt leci wszedzie i na całego. Szczególne na Agatowska. Co robi Nowicki? Obraza, ustawia i dogaduje się z prezydentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.