Strona główna / Lokalne / Jest sobota, był parkrun!

Jest sobota, był parkrun!

„Rumieńce lata pobladły, liść złoty z wiatrem mknie…” a to niewątpliwie oznacza tylko jedno – mimozami jesień się zaczyna, a jak jesień to i chłodniejsze poranki i krótsze dni i więcej melancholii… Ale nam to w niczym nie przeszkadza. Zawsze jesteśmy zwarci i gotowi do zorganizowania kolejnego parkrunu. Dzisiejszy 63. Bieg przygotowało z ogromnym entuzjazmem i radością aż 16 wolontariuszy, bo fajnie jest nie tylko biegać ale też pomagać innym.
77 osób, w tym 7 debiutantów, tupało dzisiaj na starcie, bynajmniej nie z zimna a z niecierpliwości aby puścić się biegiem po parku. I wyruszyli rozgrzani przez Karolinę, poinstruowani przez Elę i zaasekurowani przez Adama z przodu i Anetę z tyłu. Ani się obejrzeliśmy a już na mecie meldowali się pierwsi biegacze. Najkrócej na trasie przebywali:
Panowie:
1. Robert Derda 19:45
2. Damian Mikiewicz 20:01
3. Mikołaj Antkowiak 20:04
Panie:
1. Karolina Romańska 24:16
2. Monika Murawska 25:01
3. Aleksandra Andryszak 25:04

Poranny bieg okazał się rekordowy dla 18 osób, które po raz kolejny przekonały się o tym, że „Trening czyni mistrzem”. Dziękujemy za udział w dzisiejszym biegu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom 63. parkrunu i życzymy satysfakcji z pokonywanych kilometrów i własnych ograniczeń!
Szczegółowe rezultaty pod linkiem:http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Dziękujemy także wolontariuszom i sponsorom: Uzdrowisku Świnoujście, Hotelowi ”Trzy Wyspy”, Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „Hol” a już za tydzień zapraszamy na kolejny, już 64. parkrun.
Do zobaczenia!!!

 

 

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.