Strona główna / Lokalne / Jest sobota, był parkrun!

Jest sobota, był parkrun!

„Rumieńce lata pobladły, liść złoty z wiatrem mknie…” a to niewątpliwie oznacza tylko jedno – mimozami jesień się zaczyna, a jak jesień to i chłodniejsze poranki i krótsze dni i więcej melancholii… Ale nam to w niczym nie przeszkadza. Zawsze jesteśmy zwarci i gotowi do zorganizowania kolejnego parkrunu. Dzisiejszy 63. Bieg przygotowało z ogromnym entuzjazmem i radością aż 16 wolontariuszy, bo fajnie jest nie tylko biegać ale też pomagać innym.
77 osób, w tym 7 debiutantów, tupało dzisiaj na starcie, bynajmniej nie z zimna a z niecierpliwości aby puścić się biegiem po parku. I wyruszyli rozgrzani przez Karolinę, poinstruowani przez Elę i zaasekurowani przez Adama z przodu i Anetę z tyłu. Ani się obejrzeliśmy a już na mecie meldowali się pierwsi biegacze. Najkrócej na trasie przebywali:
Panowie:
1. Robert Derda 19:45
2. Damian Mikiewicz 20:01
3. Mikołaj Antkowiak 20:04
Panie:
1. Karolina Romańska 24:16
2. Monika Murawska 25:01
3. Aleksandra Andryszak 25:04

Poranny bieg okazał się rekordowy dla 18 osób, które po raz kolejny przekonały się o tym, że „Trening czyni mistrzem”. Dziękujemy za udział w dzisiejszym biegu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom 63. parkrunu i życzymy satysfakcji z pokonywanych kilometrów i własnych ograniczeń!
Szczegółowe rezultaty pod linkiem:http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Dziękujemy także wolontariuszom i sponsorom: Uzdrowisku Świnoujście, Hotelowi ”Trzy Wyspy”, Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „Hol” a już za tydzień zapraszamy na kolejny, już 64. parkrun.
Do zobaczenia!!!

 

 

Zobacz również

Centrum Usług Mulnik. Do wydzierżawienia działki pod działalność.

Miasto ogłosiło przetarg na dzierżawę ostatnich 12 działek pod działalność gospodarczą na terenie powstające właśnie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.