Strona główna / Lokalne / Nasi marynarze najlepsi. Wrócili z medalami

Nasi marynarze najlepsi. Wrócili z medalami

W minionym tygodniu reprezentacja 8. Flotylli Obrony Wybrzeża brała udział w Mistrzostwach Marynarki Wojennej w pięcioboju wojskowym. Zawody rozegrane zostały w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.

Mistrzostwach Marynarki Wojennej w pięcioboju wojskowym odbyły się w dniach 11 – 15 września br. Uczestniczyło w nich łącznie 15 przedstawicieli z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża, 3. Flotylli Okrętów, 6. Ośrodka Radioelektronicznego oraz Dywizjonu Zabezpieczenia Hydrograficznego. W skład pięcioboju wojskowego wchodzą konkurencje: strzelanie z karabinu, pokonywanie toru z 20 przeszkodami, pływanie na dystansie 50 metrów z czterema przeszkodami, rzut granatem na celność i odległość oraz cross na dystansie ośmiu kilometrów. Po zaciętej rywalizacji, zaszczytne zwycięskie miejsce wywalczył zespół 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w składzie:

kmdr ppor. Mirosław MAZUR – kierownik zespołu / trener reprezentacji 8.FOW;

bosm. Katarzyna MIZERA;

bsmt Robert GROSICKI;

mar. Wiesław ZŁOTY;

mar. Dawid RÓŻAŃSKI.

Zawody w Zegrzu poprzedzone były ciężkimi przygotowaniami zawodników, nad którymi czuwał szef Sekcji Wychowania Fizycznego i sportu dowództwa 8. Flotylli Obrony Wybrzeża kmdr ppor. Mirosław MAZUR.

Zwycięskiej drużynie i kierownikowi zespołu 8. FOW gratulujemy sukcesu.

Zobacz również

Kierowcy uważajcie na ulicy Wyspiańskiego

W czwartek 5 sierpnia 2021r., w godzinach od 4.00 do 11.00, wyłączony z ruchu będzie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.