piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Miasto szuka nowego naczelnika od promocji, turystyki, kultury i sportu

Miasto szuka nowego naczelnika od promocji, turystyki, kultury i sportu

Z magistratu odeszła dotychczasowa naczelnik Wydziału Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu  Pani Katarzyna Rówińska. Na internetowej stronie magistratu pojawiło się ogłoszenie o naborze na stanowisko naczelnika. Od kandydatów oczekuje się m.in. wyższego wykształcenia, 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym i znajomości opracowywania i wdrażania założeń strategii oraz programów promocji miasta w celu budowania silnej marki w kraju i za granicą.

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

7 komentarzy

 1. Wymagania kiepskie bo kto by tam pracował za taką kasę. Ludzie wykształceni z językami znajdą pracę z pocałowaniem reki za 2 razy większe pieniądze w firmie która pozwala pracować z sensem.

  W innym wydziale jak postawili warunki to szukali frajerów miesiącami.

 2. świnoujścianin

  Kolejna, setna ustawka urzędasów. Jeszcze nie wiadomo dla kogo więc mogę napisać, bo nikogo konkretnego nie obrażam. To wyjątkowy cienias i lizus jest. Zobaczymy wkrótce kto. Wstyd!

 3. zwykła ustawka, oby kandydat przynajmniej był sensowny a nie w stylu wojskowego emeryta

 4. świnoujścianin

  Nie potrzebna żadna znajomość języka ani wykształcenie zorientowane na turystykę lub kulturę … Czyli wszystko jasne. słaby to wskazany szef będzie!

 5. Promocja miasta jest nijaka. Właściwie jej nie ma. Jesli Prezydent mysli, że hotele będą wiecznie pelne to się myli! Za ten stan odpowiadał i odpowiada Janusz Zmurkiewicz z Pawłem Sujka.

 6. Żenująco niskie wymagania jak na naczelnika wydziału turystyki która jest najważniejsza dziedziną życia miasta. Wygląda mi to na ustawkę na jakiegoś totalnie słabego kandydata.

 7. Przede wszystkim kandydat powinien znać języki obce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.