Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA I FILM] Turniej tańca. Wszyscy pięknie tańczyli!

[ZDJĘCIA I FILM] Turniej tańca. Wszyscy pięknie tańczyli!

Na parkiecie sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Świnoujściu zatańczyło kilkadziesiąt par. Młodzi tancerze walczyli o „Puchar Prezydenta Świnoujścia”.

Klub Tańca Jantar oraz Zachodniopomorski Związek Tańca Towarzyskiego zorganizowali w niedzielę turniej tańca.

Sympatycy tańców towarzyskich mieli okazję obejrzeć pary taneczne okręgu zachodniopomorskiego startujące we wszystkich klasach tanecznych i kategoriach wiekowych.

Tancerze wykonali tańce standardowe – walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot i quickstep i latynoamerykańskie: cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive.

Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Wyniki:

10-11 „E”

  1. Domański Damian – Szpakowska Kornelia FUZJA – Myślibórz
  2. Jankowski Martin Tomasz – Ananicz Nina Aleksandra FOCUS – Kamień Pomorski
  3. Szumny Michał Julian – Grzybowska Martyna FOCUS – Dziwnów
  4. Chmurzyński Bartłomiej Sławomi – Derlatka Gabriela FOCUS – Kamień Pomorski
  5. Jabczyński Kacper – Michalak Zuzanna Michalina PASJA – Koszalin
  6. Jaczewski Jakub – Rozmarynowicz Marcelina KTS JANTAR – Świnoujście
  7. Cyprych Nikodem – Zielińska Hanna PRESTIGE – Goleniów
  8. Denega Nikodem Piotr – Szablewska Zuzanna JANTAR – Międzyzdroje

14-15 „E”

  1. Trzasko Maksym – Bitner Martyna PRESTIGE – Goleniów
  2. Marciniak Szymon – Bednarek Małgorzata FUZJA – Myślibórz
  3. Krysiak Paweł Piotr – Jon Roksana Paulina KTS JANTAR – Świnoujście

12-13 „D” ST

  1. Jadwiżyc Hubert – Marchewka Martyna FLESZ – Nowogard
  2. Błażewicz Antoni – Nawara Marta FLESZ – Nowogard
  3. Dębicki Piotr – Przetacznik Dalia Maria KTS JANTAR – Świnoujście
  4. Szafran Brajan Mariusz – Pędziszczak Zuzanna FLESZ – Nowogard
  5. Mazurek Igor Krzysztof – Lizik Tacjana KTS JANTAR – Świnoujście

12-13 „D” LA

  1. Szafran Brajan Mariusz – Pędziszczak Zuzanna FLESZ – Nowogard
  2. Błażewicz Antoni – Nawara Marta FLESZ – Nowogard
  3. Dębicki Piotr – Przetacznik Dalia Maria KTS JANTAR – Świnoujście
  4. Jadwiżyc Hubert – Marchewka Martyna FLESZ – Nowogard
  5. Mazurek Igor Krzysztof – Lizik Tacjana KTS JANTAR – Świnoujście

14-15 „D” ST

  1. Lipiński Michał – Adamów Zuzanna PASJA – Koszalin
  2. Żelazowski Piotr – Kwinta Paula FLESZ – Nowogard
  3. Raaen Emil Kristian – Mastalerz Amelia KTS JANTAR – Świnoujście
  4. Kuczyński Nikodem – Jedynak Dagmara FUZJA – Myślibórz
  5. Przybyliński Maciej – Ładniak Gabryiela FOCUS – Kamień Pomorski
  6. Marciniak Szymon – Bednarek Małgorzata FUZJA – Myślibórz
  7. Trzasko Maksym – Bitner Martyna PRESTIGE – Goleniów
  8. Krysiak Paweł Piotr – Jon Roksana Paulina KTS JANTAR – Świnoujście

14-15 „D” LA

  1. Raaen Emil Kristian – Mastalerz Amelia KTS JANTAR – Świnoujście
  2. Szafrański Dawid – Śmich Patrycja KTS JANTAR – Świnoujście
  3. Żelazowski Piotr – Kwinta Paula FLESZ – Nowogard
  4. Trzasko Maksym – Bitner Martyna PRESTIGE – Goleniów
  5. Kuczyński Nikodem – Jedynak Dagmara FUZJA – Myślibórz
  6. Przybyliński Maciej – Ładniak Gabryiela FOCUS – Kamień Pomorski
  7. Krysiak Paweł Piotr – Jon Roksana Paulina KTS JANTAR – Świnoujście
  8. Marciniak Szymon – Bednarek Małgorzata FUZJA – Myślibórz

Powyżej 15 „C” ST

  1. Węgrzyński Jakub – Jaczewska Natalia KTS JANTAR – Świnoujście
  2. Kosiorek Miłosz – Lewandowska Emilia Zuzanna KTS JANTAR – Świnoujście
  3. Miksa Jakub – Idzik Nikola FLESZ – Nowogard
  4. Wojdalski Przemysław Andrzej – Banak Hanna JANTAR – Wolin

Powyżej 15 „C” LA

  1. Cyprych Hubert Stanisław – Bednarczyk Natalia PRESTIGE – Goleniów
  2. Majchrzak Jakub – Zdzięborska Dominika Roksana ISKRA – Świdwin
  3. Rylik Seweryn – Mycan Natalia Agnieszka FOCUS – Kamień Pomorski
  4. Konrad – Melnik Milena ISKRA – Świdwin
  5. Miksa Jakub – Idzik Nikola FLESZ – Nowogard
  6. Wojdalski Przemysław Andrzej – Banak Hanna JANTAR – Wolin

Powyżej 15 „B” ST

  1. Petersen Dawid Oskar – Pańko Agnieszka Maria KTS JANTAR – Świnoujście
  2. Detko Szymon Mateusz – Dworak Martyna FOCUS – Szczecin
  3. Babirecki Jakub Kacper – Jasek Oliwia KTS JANTAR – Świnoujście
  4. Rakowski Bartłomiej – Janicka Weronika Alicja KTS JANTAR – Świnoujście
  5. Rylik Seweryn – Mycan Natalia Agnieszka FOCUS – Kamień Pomorski

Powyżej 15 „B” LA

  1. Babirecki Jakub Kacper – Jasek Oliwia KTS JANTAR – Świnoujście
  2. Falba Dominik – Różewska Natalia PRESTIGE – Goleniów
  3. Węgrzyński Jakub – Jaczewska Natalia KTS JANTAR – Świnoujście
  4. Cyprych Hubert Stanisław – Bednarczyk Natalia PRESTIGE – Goleniów

 

Zobacz również

Wiemy do kiedy będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Barlickiego

Od kilku dni zamknięty jest przejazd kolejowo – drogowy ul. Barlickiego przy ul. Ludzi Morza. …

4 komentarze

  1. Szkoda też że sędziowie byli stronniczy i mieli swoich faworytów dzięki trenerowi że swinoujscia i zarazem sędzia zawodów

  2. Tudniej jak turniej.Szkoda że zabrakło Pani Eweliny która pzez wiele lat czuwała nad každym turniejem!!!!!!

  3. Mam na przyszłość jedną uwagę do pana fotografa. Proszę robić zdjęcia w miarę sprawiedliwie.
    Tancerzom z kategorii B też się należą zdjęcia na podium.6:0

  4. W szkole podstawowej numer 1 a nie 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.