piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Nagrał jak radiowóz łamie przepisy. W terenie zabudowanym jechał prawie 100 km/h

Nagrał jak radiowóz łamie przepisy. W terenie zabudowanym jechał prawie 100 km/h

Nieoznakowany fiat wykorzystywany jest na co dzień przez świnoujskich policjantów. Jeden z internautów nagrał jak kierowca pojazdu łamie przepisy.

Wjeżdżając do miasta od strony ulicy Wolińskiej najpierw nie zastosował się do znaku ograniczającego prędkość do 30 km/h, a później nie zwolnił w terenie zabudowanym do wymaganych 50 km/h lecz przyspieszył do prawie 100 km/h.

Radiowóz nie miał włączonych kogutów. Powinien jechać zgodnie z przepisami – oceniają internauci.

Film zamieszczony na portalu YouTube w ciągu kilku godzin obejrzano ponad 1,5 tys. razy.

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

8 komentarzy

  1. Nie przesadzajcie z tymi szarymi obywatelami. Policja po to ma nieoznakowane samochody, aby takimi pozostały. Używanie tzw. kogutów – demaskuje je (jeszcze bardziej) niepotrzebnie. Policjanci muszą móc więcej, aby nas chronić.

  2. Ja zapłaciłem tam mandat i zarobiłem punkty, wielu straciło tam prawko za przekroczenie o 50km/h TO NIE JEST SPRAWIEDLIWE I UCZCIWE!

  3. Wydaje mi się ,że kierowca filmujący też jechał za szybko.

  4. Jejku jejku. Było tak niebezpiecznie, że sam jechał tyle samo. Hipokryzja. Ja tam wolę żeby policja przemieszczała się szybko.

  5. Jejku jejku. Było tak niebezpiecznie, że sam jechał tyle samo. Hipokryzja. Ja tam wolę żeby policja przemieszczała się szybko.

  6. Nagrywający oczywiście też powinien zostać ukarany. W takim samym stopniu stworzył zagrożenie.

  7. Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte konsekwencje w stosunku do kierowcy tego pojazdu jak do każdego innego obywatela żeby stosował się do przepisów jak każdy inny przeciętny zjadacz chleba żyjemy podobno w praworządnym państwie dlatego myślę że szanowny pan redaktor zapyta naczelnika Policji w Świnoujściu czy się odniesie do tego wybryku czy też to zignoruje i jak zwykle wyjdzie na to że szary obywatel może tylko to skomentować i sobie ponarzekać z sąsiadem ale w tym przypadku mając rację to chyba na tyle proszę włączyć się w dyskusję szanowni czytelnicy Dziękuję za uwagę!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.