Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Kierujący volkswagenem potrącił 28-latka

[ZDJĘCIA] Kierujący volkswagenem potrącił 28-latka

Do groźnego potrącenia doszło w niedzielę około godz. 22 na skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada i Wojska Polskiego.

Kierujący volkswagenem taksówkarz nie zauważył mężczyzny przechodzącego przez ulicę. Wtedy doszło do zderzenia. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. Ratownicy medyczni zabrali poszkodowanego do szpitala. Do wypadku doszło podczas, gdy nawierzchnia ulicy była mokra. W chwili prowadzenia przez policjantów czynności na miejscu zdarzenia, ruch na skrzyżowaniu był utrudniony.

Zobacz również

Więcej promów morskich. Ze Świnoujścia chcą pływać kolejni armatorzy promowi

Niewykluczone, że jeszcze w tym roku ze Świnoujścia zaczną pływać promy armatora Finnlines. Do Świnoujścia …

2 komentarze

  1. Nic nie jest napisane :
    Czy poszkodowany przechodził przez jezdnię w wyznaczonym miejscu a jeśli tak to jakie było światło ?
    Jeśli chodzi o przechodzenie po wyznaczonym miejscu ( bez sygnalizacji świetlnej ) to bardzo duże znaczenie ma z której strony pieszy szedł , czy z lewej na prawą – wtedy bezwzględnie winę ponosi kierujący pojazdem – czy z prawej na lewą, w takim przypadku mogło dojść do wtargnięcia na przejście i nie zawsze winę poniesie kierujący.
    Myślę, że jeśli ktoś decyduje się na napisanie takiej informacji to niech trochę bardziej się postara o szczegóły. O trzeźwości taksówkarza tez można było napisać bo na pewno na miejscu odpowiednie badanie było wykonane. Nie zawsze można na miejscu dokonać badania wobec pokrzywdzonego więc tej informacji może nie być. Wiadomo jednak,że w takin przypadku szpital ma ustawowy obowiązek pobrać krew na zawartość alkoholu i o stanie trzeźwości można mówić po wykonaniu badania co może trwać kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.