Strona główna / Lokalne / TYLKO U NAS! Zobacz to, czego nie można było pokazać na sesji rady!

TYLKO U NAS! Zobacz to, czego nie można było pokazać na sesji rady!

Film na którym widać przeładunek siarki granulowanej został nagrany w nocy. Na środowej sesji nadzwyczajnej miał być dowodem na to, że granulat siarki jednak pyli w trakcie przeładunku. Mieszkańcy Warszowa i lewobrzeża tego najbardziej się obawiają.  

Przedstawiciel mieszkańców Warszowa Dariusz Krzywda nie został dopuszczony do głosu, bo przewodniczący rady Dariusz Śliwiński (PO) na wniosek Andrzeja Mrozka (PiS) przerwał obrady i wznowi je dopiero 25 października.

Na filmie zarejestrowano sposób w jaki odbywa się przeładunek siarki z wagonów kolejowych na plac składowy.  Obecny na sesji prezes OT Portu Ludwik Heinsch miałby okazję wytłumaczyć w jaki sposób jego firma zamierza poprawić sposób przeładunku.

Zobacz również

Komunikacja miejska. Będzie 5 nowych Solarisów

Najpóźniej za rok Komunikacja Autobusowa sp. z o.o. odbierze 5 nowych autobusów wyprodukowanych przez Solaris …

14 komentarzy

 1. Pylenie wtórne

  Są firmy, które zajmują się kontrolą wtórnego pylenia i byłoby po sprawie. Dodatkowy koszt usługi, ale czy na pewno? Czy lepiej jest płacić później wysokie odszkodowania? Prezesi nie myślą? Albo myślą krótkofalowo. Albo są nieświadomi.

 2. Na filmie padał deszcz co przykryło zapylenie ale za to te popłuczyny na pewno pójdą w glebę i w kanał.
  Poczekajcie aż będzie wiatr. No i ten sprzęt – tragedia
  Mieszkańcy gdańskiego Nowego Portu coś na ten temat wiedzą
  KONIEC Z UZDROWISKIEM BO JEŚLI TO PRZEJDZIE NA STAŁE TO BĘDĄ NASTĘPNE „CIEKAWE
  TOWARY

 3. co sie stało co się stało

  Oj .. przecież siarka granulowana w ogóle podobno nie pyli. I co łysko panie śliwka 🙁

 4. wstyd panie Śliwiński. Po- ostoja demokracji. Śmieszność.

 5. „przerwał obrady i wznowi je dopiero 25 października.” Nieważna jaka partia, jaka sprawa, ale zawsze mnie zadziwiają takie pauzy. Właśnie takie terminy sprawiają, że ten kraj rozwija się wolniej niż powinien. Dobrze, że każdy pracownik nie ma możliwości przerwania tego co robi i stwierdzenia, że zacznie to robić po dwutygodniowej przerwie. Problemy trzeba rozwiązywać, a nie odkładać w czasie, a potem podejmować decyzję pod wpływem chwili, emocji, bo czas ucieknie.

 6. Czy Pan Przewodniczący rady jest ubezwlaswolniony przez jednego radnego to za ile że przerwał radę i nie dał do głosu przewodniczącemu Rady Osiedlowe to po co istnieje Rada Osiedlowa jeżeli nie może się wypowiedzieć w imieniu mieszkańców Dzielnicy Warszawa wstydzić powinniście
  ????

  • Jaka rada taki Anonim a może chodziło rzeczywiście o radę Warszawy buahahaha
   No przecież wiadomo co by ta nasza rada zrobiła : STOP SIARCE ! i to wszystko !
   Czego się spodziewaliście, że co zakażą rozładunku?
   To są tylko małe żuczki które na rozkaz Agatowskiej krzyczą tam gdzie ma się zrobić koło niej głośno no i koło nich bo wybory idą.
   Początek działania nawet mi się podobał, interwencje u różnych instytucji właściwych dla sprawy ale ta szopka z plakatami na sali sesyjnej i protestami to czysta kampania dla SLD. Szkoda bo dobrze szło.

 7. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

  Po dwa wagony tej siarki powinni wysypać przed domem Śliwińskiemu i Panu Mrozkowi.

 8. Szkoda gadać o tym przewodniczącym rady. Nie dopuścił do głosu ludzi. Ręka rękę myje. Precz z tą siarką na Wały Chrobrego!

 9. przecież mają wywrotnice i taśmociągi, dlaczego taki Bangladesz?, brakuje tylko dokerów z łopatami

 10. I to jest właśnie wolność słowa według radnych PO i PIS. Co z tego, że mieszkańcy wszystko pokażą 25 pazdz. jak bedzie juz za pozno? Aż ciarki przechodzą, że rządzą nami tak nieodpowiedzialni ludzie!!! Zaraz będzie nagonka na SLD i Agatowską, lecz czarno na białym widać kto tu faktycznie walczy o mieszkańców. PO (Pan Borowski chociażby) próbują wciskać ciemnotę, że to kolejna zagrywka polityczna, że kampania, że to zaplanowane itd Jednak ludzie patrzcie! Kto tu faktycznie walczy to sami widzicie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.