Strona główna / Lokalne / Kulinarny alians. Stawiają na smak, jakość i swieżość!

Kulinarny alians. Stawiają na smak, jakość i swieżość!

Gdy telefon w Halo Pizza zamilkł, klienci nie wierzyli, że mogła się zamknąć. Na facebookowym profilu pojawiła się informacja o urlopie. W tym samym czasie zamknął się najlepszy sezonowy plażowy bar serwujący hamburgery. Nikt w najśmielszych snach nie przypuszczał, że Food Spot wspólnie z Pizza Halo planują współpracę. Jej efekty mieszkańcy Świnoujścia poznają wkrótce!

Smak, jakość, świeżość produktów oraz szybkość dostaw – to priorytety jakie mają cechować  „La Farine” [pol. mąka]. Już niebawem będzie można zamówić i spróbować pysznej pizzy w włoskim stylu i pan pizzę na grubym, chrupiącym z zewnątrz i puszystym w środku cieście w stylu amerykańskim. Pizza to nie wszystko. Będzie można spróbować także makaronów oraz świeżych fit sałatek.

Od kilku lat, w każde wakacje, przy wejściu na plażę, na przedłużeniu ulicy Trentowskiego stawał błyszczący amerykański truck. Za jakość burgerów w Food Spot odpowiadała para przesympatycznych gorzowian: Adam i Kamila. Od początku postawili na jakość i najlepsze składniki. Tym sobie zaskarbili uznanie swoich gości.

Pizza Halo z kolei to pomysł świnoujścianina Pawła. Jako pierwszy zrezygnował z restauracji stacjonarnej. Pizzę można zamówić tylko na dowóz. Pierwszy w Świnoujściu zastosował możliwość zamawiania przez internet i możliwość płacenia kartą. Wyróżnia się smaczną pizzą i krótkim czasem oczekiwania na dostawę.

Co powstanie z połączenia sił? Pawłowi, Adamowi i Kamili życzymy powodzenia!

 

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.