Strona główna / Lokalne / Kadry. Wybrano nowego naczelnika ds. promocji, turystyki, kultury i sportu

Kadry. Wybrano nowego naczelnika ds. promocji, turystyki, kultury i sportu

49- letnia świnoujścianka Wioleta Samitowska od listopada będzie nowym naczelnikiem Wydziału Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Świnoujście.

Poprzednio pracowała na Uniwersytecie Szczecińskim, na stanowisku zastępcy dyrektora Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.  Na tej samej uczelni wcześniej ukończyła licencjat kierunek turystyka i rekreacja oraz studia magisterskie z ekonomii.

Na stanowisku naczelnika wydziału UM Świnoujście zastąpi Katarzynę Rówińską, która przeszła do pracy w Centrum Usług Doradczych. W konkursie na to stanowisko startowało pięć osób. Dwie zrezygnowały jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną.

– O wyborze kandydata zdecydowała rozmowa kwalifikacyjna, podczas której oceniono predyspozycje i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonanie zadań na w/w stanowisku. Pani Wioleta Samitowska wykazała się wiedzą merytoryczną z zakresu zagadnień wskazanych w ogłoszeniu o naborze – napisano w uzasadnieniu.

Zobacz również

Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek

Zawodniczka Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Hanna Owczaruk zdobyła w dniach 24-25.09.2022 r. złoty medal Mistrzostw Polski …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.