Strona główna / Lokalne / Piłkarz Robert Lewandowski zamieszka w Świnoujściu?

Piłkarz Robert Lewandowski zamieszka w Świnoujściu?

Kilkadziesiąt metrów od granic Parku Zdrojowego, tuż nad brzegiem Bałtyku powstają apartamentowce. Chociaż budowa jeszcze się nie rozpoczęła, to kilka apartamentów zamierza kupić piłkarz Robert Lewandowski – ustaliły Kroniki Portowe.

Apartamentowce powstają w pierwszej od plaży linii zabudowy, w kameralnej części dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia. Jako pierwsze powstaną budynki Albus i Rubus. W etapie drugim inwestycji w roku 2021, tuż przed oddaniem do użytku tunelu pod rzeką Świną, powstanie budynek trzeci, którego koncepcja zostanie opracowana w najbliższym czasie.

Inwestuje w nieruchomości
Piłkarz Robert Lewandowski jest aktywny nie tylko na boisku. Nie jest tajemnicą, że zarobione pieniądze inwestuje w zakup nieruchomości. W opinii ekspertów rynku finansowego zakup apartamentów w atrakcyjnych miejscowościach nadmorskich to inwestycja bezpieczna o najwyższej stopie zwrotu. „Lewy” jest wspólnikiem w firmie LS Investments, która buduje apartamentowce na warszawskiej Ochocie i w Starych Babicach koło Leszna, czyli miejscowości, z której pochodzi. Lewandowski ma w planie również budowę biurowca w Warszawie. Jest też właścicielem apartamentu w słynnym „Żaglu Liebeskinda”, budynku położonym przy ul. Złotej 44. Teraz znany piłkarz zamierza kupić kilka apartamentów w Świnoujściu w powstającym właśnie apartamentowcu przy ulicy Uzdrowiskowej.

Co spodobało się „Lewemu”?
Piłkarza zachwyciła najszersza plaża nad Bałtykiem, a także bliskość do morza. Przejście z apartamentu na plażę zajmuje zaledwie 3 minuty. Słynna, tętniąca życiem świnoujska promenada, znajduje się w zasięgu 5 minutowego spaceru. Także bliskość do Niemiec nie była bez znaczenia przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Komfortowe apartamenty
Z okien apartamentów Lewandowskiego będzie można oglądać morze.

Foto: KONTRASTY Studio Architektury Wnętrz

Inwestor umożliwia praktycznie natychmiastowy wynajem/zamieszkanie z chwilą przekazania kluczy. W najdroższym standardzie apartament wyposażony jest w drzwi antywłamaniowe, żaluzje zewnętrzne, prysznic w łazience, płytę grzewczą w kuchni, łóżko kontynentalne, komplet mebli, nowoczesne oświetlenie.

Budują świnoujścianie
Inwestorem Apart Parku jest spółka będąca właścicielem 1,5 ha gruntu, na którym zlokalizowana jest inwestycja. Udziałowcami są: Włodzimierz Garboś – Prezes Zarządu oraz udziałowiec przedsiębiorstwa Hotel Cesarski SPA sp. z o.o. właściciela znanego hotelu Cesarskie Ogrody w Świnoujściu, a także Dyrektor i właściciel przedsiębiorstwa budowlanego Pomorski Międzyzdroje sp. z o.o., które działa na rynku budowlanym Pomorza Zachodniego od roku 1991, Kazimierz Frukacz – Prezes Zarządu oraz większościowy akcjonariusz stoczni Poltramp Yard S.A. oraz większościowy udziałowiec kilku przedsiębiorstw przemysłu stoczniowego z terenu Świnoujścia i Szczecina, a także Aleksander Jasiukiewicz – doradca podatkowy oraz większościowy udziałowiec Spółki Doradztwa Podatkowego Pronet sp. z o.o.

Zobacz również

Szpital ma 100 szczepionek dla seniorów. Można się rejestrować

Ważna informacja dla mieszkańców Świnoujścia w wieku 60 lat i starszych! Szpital Miejski im. Jana …

9 komentarzy

 1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

  Jakaś głupia moda nazywanie byle zapierdziałej klitki “apartamentem”.

  • Jaja glupia odpowiedz / Kup kilka w rzedzie , polacz i Bedzie pasowal Twoj rozmiar do nazwy …

   • ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Właśnie takim frajerom jak Ty są dedykowane te pseudoapartamenty, zapierdziałe klitki 20m² z aneksem kuchennym w sypialni, i z pokojem gościnnym przerobionym z szafy.
    Deweloperzy doją głupiego, a głupi się cieszy, że jest dojony, hee hee

 2. no to super reklama dla tego apartamentowca
  moze sie też spotka kiedys z mieszkańcami 🙂

 3. no to moze kiedys spotka sie z mieszkańcami 🙂

  • A czy Robert wie, ze Pan @#$%^& to oszust, ktory wywraca kolejne firmy i zostawia ludzi z wierzytelnosciami? Taki inwestor! I może niestety i te apartamenty szlag trafi. Brawo Panie Kaziu!

 4. Niezadowolonazcorazmniejszejiloscizieleni.

  Czy przy nabrzeżu będą same budynki? Świetnie, że sprzedają coraz więcej terenów leśnych… no na prawdę, super.

 5. Super,super,super,Jak zawsze u Was szybkie i same fajne wiadomości

 6. A czy Lewandowski wie, ze z okna będzie miał widok na port kontenerowy? który chce wszystkim świnoujścianom zafundować bliski kolega tych panów co sa inwestorami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.