Strona główna / Lokalne / [FILM] GAZ System wesprze inicjatywy społeczne
Anna Starosta - starszy specjalista ds. komunikacji GAZ System S.A. Foto: Wojciech Basałygo

[FILM] GAZ System wesprze inicjatywy społeczne

W 2018 roku będzie kontynuowany projekt wsparcia dla inicjatyw zaproponowanych przez mieszkańców. Te najbardziej innowacyjne, GAZ System wesprze grantami.

Podobny fundusz był prowadzony przez Polskie LNG. Mieszkańcy Świnoujścia, organizacje pożytku publicznego oraz instytucje publiczne mogły aplikować o wsparcie swoich działań do funduszu. Grantami w wysokości do 5 tys. zł dofinansowano projekty z zakresu sportu, edukacji, bezpieczeństwa, ekologii, kultury i sztuki.

Celem nadrzędnym projektu było utrzymanie dobrosąsiedzkich relacji z otoczeniem społecznym inwestycji oraz wspieranie w sposób efektywny i transparentny działań podejmowanych przez społeczność lokalną miasta.

Fundusz ruszy w trzech województwach. Ostateczna kwota jednorazowego wsparcia jest jeszcze ustalana. Wiadomo, że w skład rady przyznającej środki wejdą przedstawiciele spółki, a także przedstawiciele mieszkańców.

Zobacz również

Morderstwo przed budynkiem prokuratury w Świnoujściu. Nie żyje kobieta!

Do tragedii doszło we wtorek przed budynkiem Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu. Według nieoficjalnych informacji mordercą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.