Strona główna / Lokalne / [FILM] GAZ System wesprze inicjatywy społeczne
Anna Starosta - starszy specjalista ds. komunikacji GAZ System S.A. Foto: Wojciech Basałygo

[FILM] GAZ System wesprze inicjatywy społeczne

W 2018 roku będzie kontynuowany projekt wsparcia dla inicjatyw zaproponowanych przez mieszkańców. Te najbardziej innowacyjne, GAZ System wesprze grantami.

Podobny fundusz był prowadzony przez Polskie LNG. Mieszkańcy Świnoujścia, organizacje pożytku publicznego oraz instytucje publiczne mogły aplikować o wsparcie swoich działań do funduszu. Grantami w wysokości do 5 tys. zł dofinansowano projekty z zakresu sportu, edukacji, bezpieczeństwa, ekologii, kultury i sztuki.

Celem nadrzędnym projektu było utrzymanie dobrosąsiedzkich relacji z otoczeniem społecznym inwestycji oraz wspieranie w sposób efektywny i transparentny działań podejmowanych przez społeczność lokalną miasta.

Fundusz ruszy w trzech województwach. Ostateczna kwota jednorazowego wsparcia jest jeszcze ustalana. Wiadomo, że w skład rady przyznającej środki wejdą przedstawiciele spółki, a także przedstawiciele mieszkańców.

Zobacz również

ZHR – Dzień Myśli Braterskiej

Składanie życzeń, wysyłanie kartek, uroczyste ogniska – 22 lutego przypada Dzień Myśli Braterskiej, najważniejsze święto …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.