środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Stary dobry internet z AC powraca. Mieszkańcy wysyłają dziesiątki zapytań!

Stary dobry internet z AC powraca. Mieszkańcy wysyłają dziesiątki zapytań!

Czy mieszkańcy Świnoujścia wkrótce będą mieli superszybki internet, z jakiego mogli jeszcze do niedawna korzystać w firmie AC Systemy? Wszystko wskazuje na to, że firma zamierza podjąć się sporego wyzwania – okablowania budynków na nowo!

Na facebookowym profilu firmy pojawiła się informacja: „Stary dobry” internet powrócił do Świnoujścia! W ciągu kilku godzin, mieszkańcy miasta zasypali firmę pytaniami o możliwość podłączenia w konkretnych lokalizacjach.

Firma AC Systemy Komputerowe oferowała niegdyś w Świnoujściu najszybszy internet stacjonarny w kraju. Stale modernizowane sieci gwarantowały szybki i niezawodny dostęp do internetu. Pod koniec 2015 roku nastąpiło przejęcie sieci przez giganta Multimedia. Zmiana dostawcy wpłynęła na szybkość internetu i gorsze opinie klientów.

Co zamierza zaoferować firma AC Systemy? Internet światłowodowy z umową na czas nieokreślony z możliwością bezpłatnego zawieszania lub rezygnacji, stały, niski abonament i prędkość 100 Mbit/s.

 

Zobacz również

Turniej pod patronatem Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. za nami

2.10.2022 roku Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście był organizatorem kolejnego już turnieju pod patronatem Sponsora Głównego: …

5 komentarzy

  1. Super super????????????????????

  2. Super super????????????????????

  3. Najlepsza wiadomość w tym roku! Brawo Acki!

  4. Mogli by przywrócić kamery on-line w porcie które były za czasów AC Systemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.