Strona główna / Lokalne / [FILM] Trasa ze Świnoujścia. Kierowca tira o mały włos nie doprowadził do katastrofy!

I kolejna część Szybcy Wścielki i Głupi...

Opublikowany przez Karol Tomczak Środa, 25 października 2017

[FILM] Trasa ze Świnoujścia. Kierowca tira o mały włos nie doprowadził do katastrofy!

Rejestrator samochodowy zainstalowany w samochodzie nagrał zachowanie kierowcy tira, który zjechał z promu w Świnoujściu. Do zdarzenia doszło 21 października około godz. 11.40.

Na nagraniu widać jak na wysokości Dargobądza kierowca tira rozpoczyna manewr wyprzedzania innej ciężarówki. Manewr trwa około 30 sekund. W tym czasie, jeden z kierowców jadących z naprzeciwka ratuje się ucieczką na pas awaryjny. Jednak to co dzieje się po chwili, powinno spowodować zatrzymanie uprawnień do kierowania.

Kierowca wyprzedzanej ciężarówki najwyraźniej zdenerwował się, wcisnął „gaz do dechy” i w miejscu w którym wyprzedzanie jest zabronione rozpoczął ten manewr. W tym czasie z naprzeciwka jechało kilka samochodów. Nie doszło do katastrofy tylko dlatego, że kierowca wyprzedzanego tira wcisnął hamulec.

Autor nagrania postanowił upublicznić film. Nagranie przekazał także do firmy transportowej, która zatrudnia nieodpowiedzialnego kierowcę.

Część osób, która widziała nagranie, jest zgodna – kierowca powinien stracić prawo jazdy, a sprawą powinna zająć się policja.

I kolejna część Szybcy Wścielki i Głupi…

Opublikowany przez Karol Tomczak na 25 października 2017

Zobacz również

Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek

Zawodniczka Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Hanna Owczaruk zdobyła w dniach 24-25.09.2022 r. złoty medal Mistrzostw Polski …

6 komentarzy

 1. kobieta kierowca

  I cóż z tego, że sami zachowujemy ostrożność, jak taki palant wyskoczy z nienacka…..

 2. Jeden z wielu, w kolejce do Toszka. Tylko czy zdąży tam trafić zanim zabije ludzi ?.

 3. A bo to tylko jeden tirowiec idiota ale bardzo dobrze że ktoś to nagrał ja kretynowi zabrał bym prawojazdy na stałe nienormalni nie powinni prowadzić samochodu

 4. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

  „’Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni, nie potępiajcie, abyście nie byli potępieni, wybaczajcie, a będzie wam wybaczone”
  -Słowa z ewangelii Mateusza 7:1,2.

 5. Gosc powinien wyleciec z pracy NATYCHMIAST i powwino mu sie zabrac prawo jazdy na jakies 12 miesiecy – albo do Goleniowa na 12 miesiecy

 6. Takich „kierowców ” należy eliminować z deróg . To potencjalni bandyci ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.