Strona główna / Lokalne / Przywrócono sprawność gazoportu. Wznowiono przesył gazu

Przywrócono sprawność gazoportu. Wznowiono przesył gazu

Wczoraj w godzinach porannych w świnoujskim Terminalu LNG doszło do uszkodzenia rurociągu służącego do opomiarowania zbiornika. 

W wyniku sprawnej interwencji służb eksploatacyjnych oraz straży pożarnej w niedzielę wieczorem (29.10 br.) przywrócono możliwości regazyfikacyjne skroplonego gazu ziemnego oraz przesył surowca do Krajowego Systemu Przesyłowego.

Służby eksploatacyjne na bieżąco monitorują wszystkie parametry operacyjne instalacji. Równolegle trwają również prace związane z przygotowaniem do przywrócenia pełnej funkcjonalności instalacji.

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

Jeden komentarz

  1. Można się domyślać że na zdjęciu są wszyscy kandydaci z komitet u wyborczego Zmurkiewicza? A te projekty maja po prostu służyć promocji tych osób. Największym skandalem jest finansowanie wyjazdu wybrańców jednego klubu piłkarskiego na wycieczkę do Hiszpani. Rodzice odwdzięcza się glosujac na imc pana prezydenta za hojnosc mieszkańców?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.