Strona główna / Lokalne / Dorota Konkolewska w gronie członków Rady Biznesu

Dorota Konkolewska w gronie członków Rady Biznesu

Prezes Zarządu Szpitala im. Jana Garduły w Świnoujściu  Dorota Konkolewska została powołana do Rady Biznesu Wydziału Zarzadzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

Jak podkreśliła Prodziekan Wydziału ds. Kształcenia dr hab. prof. US Małgorzata Porada-Rachoń: „ Zaangażowanie praktyków w funkcjonowanie Rady Biznesu WZIEU pozwoli nam lepiej zrozumieć oczekiwania pracodawców i dostosować ofertę kształcenia do wymagań stale zmieniającego się rynku”.

Członkowie Rady zostaną również poproszeni o udział w procesie dydaktycznym Wydziału.

Zobacz również

Ponownie dwukierunkowy ruch na ul. Duńskiej i Fińskiej w Świnoujściu

Wykonawca budowy tunelu pod Świną zawiadomił o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Duńskiej …

14 komentarzy

 1. Trzymam kciuki by jak najszybciej ta osoba UCIEKŁA z tego miasta. To przez takich ludzi jak ona żyjemy w przemysłowym grajdołku, ze szpitalem do którego strach wejść i spółkami miejskimi obsadzonymi przez znajomych królika lub pani królikowej.

  • Jeżeli cierpisz na nosokomefobie i inne fobie to musisz iść do psychiatry. On ci pomoże, a na razie spróbuj się wyciszyć, poczytaj dobrą książkę, idź na spacer nad morze, ale nie pisz głupot bo cię zamkną w psychiatryku.

 2. Widać po wpisach „malutkich” że serce boli. Sukcesy Pani Prezes bardzo co poniektórym oponentom nie leżą. Młoda, ładna, mądra, pracowita, z sukcesami na zajmowanych stanowiskach i znajdująca jeszcze czas na bycie „społecznicą”. Innych prezesów i dyrektorów oraz „menadżerów” jakoś nie widać w takiej, poza związanej z pracą, działalności. Gratulacje Pani Prezes.

 3. obserwator z ukrycia

  Gratulacje Pani Prezes. Bycie powołanym do takiej Rady na US to wyróżnienie, na które trzeba sobie zapracować. A dwa komentarze pajacyków typu „mieszkaniec” i „leśnik” pozostawię bez komentarza, bo trzeba by użyć słów niecenzuralnych, a prostaczki i tak tego nie zrozumieją.

 4. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

  .Nowoczesna, to dno w której figurują takie eyty jak:
  -Pihowicz
  -Wielgus
  -kapciowy Balcerowicza Petru
  -Lubnałer
  itd. Same intelektualne dna i lizodoopy zachodu oraz donosiciele.
  Bez obrazy, ale take są fakty.

 5. Gratulacje dla Pani Doroty,mądra z Niej kobitka ,byle nam z miasta nie uciekła,bo będzie szkoda.

 6. Media tak same z siebie czy Pani Dorota wysłała informacje do mediów o wielkim sukcesie? Badzmy powazni.

 7. Chyba się jej nudzi w pracy

 8. Zabawne to jest to wydarzenie, od kiedy wydawanie publicznych środków to biznes? Chyba że dla wydającego

 9. kiedyś myślałem ,że Pani Dorota to taki kolejny karierowicz lokalny bez wiedzy i przygotowania , dziś stwierdzam ,ze to mądra i sensowna kobieta , która daje radę w Szpitalu -jedno tylko jej zacznie przeszkadzać – Pan Misiło ,który jest o poziom niżej w wielu kwestiach od Pan Konkolewskiej ale mnie to nie dziwi bo w .Nowoczesna składa się z facetów gadających pierdoły będącym lanserami politycznymi oraz kobitek ,które faktycznie wiedzą co i jak .
  Pani Doroto – trzymam kciuk za rok , proszę tylko nie budować zaplecza dla obecnych samorządowców i nie brać udziału w budowaniu poparcia dla obecnego prezydenta miasta.
  Panu Januszowi dobrze życzę, dużo dla miasta zrobił dobrego , inni pewnie mają inne zdanie – szanuje, ale jego czas jest bycie doradcą nowego innego prezydenta, kogo ? a może właśnie Pani Dorota Konkolewska z jednym, ale nie na zasadzie sterowania z tylnego fotela jak to dziś obserwujemy na krajowej scenie politycznej.
  Miasto wchodzi w kolejna fazę rozwoju i potrzebuje „świeżej krwii” a Pan Janusz będzie potrzebny do wskazywania , lobbingu i ew. korygowania błędów.

 10. Doceniono osiągnięcia Pani Prezes jako osoby potrafiącej zarządzać. Posiadającej ogromną wiedzę praktyczną i merytoryczną zdobytą przez ponad 25 lat ciężkiej i wytężonej pracy. GRATULACJE. Takich właśnie ludzi potrzeba na odpowiedzialnych stanowiskach na wszystkich szczeblach władzy, od samorządowych po centralne.

 11. Cóż. Jest szansa, że idąc takimi krokami pani Dorora ucieknie ze Świnoujścia? Byloby zabawnie hihi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.