Także w tym roku na Placu Wolności stanie karuzela wenecka. Foto: Robert Ignaciuk/archiwum
Strona główna / Lokalne / W tym roku też będzie świąteczny jarmark. Ale nie tylko.

W tym roku też będzie świąteczny jarmark. Ale nie tylko.

Choć do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, to jednak przygotowania do świątecznego jarmarku są już właściwie zakończone. Wiadomo, że jarmark odbędzie się w dniach 8-23 grudnia br. Oprócz 10 stoisk ze świątecznymi ozdobami, upominkami itp. będą również atrakcje dla najmłodszych: karuzela, pociąg i kolejka CYRUS, ale nie tylko.

Kolejką oczywiście będzie kierował sam Święty Mikołaj. W trakcie przejażdżki dzieci będą mogły posłuchać kolęd i pastorałek. Przejazd będzie darmowy. Kolejka będzie kursowała w soboty 9,16 i 23 grudnia 2017 r., w godzinach 11.00 – 15.00. Przystanek przy budynku Poczty Głównej od strony ulicy Bohaterów Września.

Tak lubiana przez dzieci wenecka karuzela stanie na placu 16 grudnia i będzie do końca jarmarku, czyli 23 grudnia 2017. Wcześniej, bo od 8 do 15 grudnia, dzieci będą mogły za to korzystać
z przejażdżki bajkowym pociągiem.

Program towarzyszący jarmarkowi jest równie bogaty. Już 9 grudnia do Świnoujścia przybędzie Mikołaj, a 16 grudnia uczestnicy zajęć Miejskiego Domu Kultury wystąpią w Jasełkach. Widowiskowe tworzenie rzeźb z lodu oraz koncert kolęd przewidziane są na dzień przed Wigilią – 23 grudnia 2017 r.

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

Jeden komentarz

  1. Dobrze ,że będą bezpłatne atrakcje dla najmłodszych , bo nie wszystkich rodziców stać na rozrywki dla swoich maluchów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.