Strona główna / Lokalne / Uwaga branża turystyczna. Prośba  o wypełnienie ankiety

Uwaga branża turystyczna. Prośba  o wypełnienie ankiety

Wydział Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Świnoujście zachęca do wzięcia udziału w badaniu poprzez wypełnienie poniższej ankiety i przesłanie jej na adres: ankieta@itk.krakow.pl.

Ankieta jest dostępna pod adresem: http://www.swinoujscie.pl/pl/news/content/12147

Wydział działa w imieniu Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Turystyce wyłonionej w konkursie ogłoszonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach realizacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,

Celem badania jest uzyskanie opinii pracodawców i ekspertów rynku turystycznego na temat wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych z podziałem na: potrzebne pracownikowi oraz posiadane przez kandydatów i młodych pracowników.

Ankieta jest skierowana do ekspertów rynku turystycznego oraz kadry zarządzającej firmami świadczącymi usługi na rzecz turystów: biur podróży, obiektów zakwaterowania, gastronomii hotelowej, pilotów wycieczek i przewodników turystycznych oraz obiektów noclegowych świadczących usługi wellness & spa oraz uzdrowiskowe (samodzielnie lub w ramach obiektu noclegowego).

Wyniki badania posłużą do sporządzenia raportu, w którym zostaną określone potrzeby szkoleniowe na krajowym rynku turystycznym. W oparciu o zdefiniowane potrzeby wybranym podmiotom zaproponowane zostaną stosowne szkolenia z dofinansowaniem ze środków UE.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.